Re: [3ο] Τεχνική Μηχανικη (2015-16)

11
Καλησπέρα , το βιβλίο του Μαρκέτου Τεχνική Μηχανική Τόμος Ι από ότι έχω δει στο φόρουμ δεν καλύπτει την ύλη .Μπορεί να το επιβεβαιώσει κάποιος?

Re: [3ο] Τεχνική Μηχανικη (2015-16)

12
nikos.skord έγραψε:Καλησπέρα , το βιβλίο του Μαρκέτου Τεχνική Μηχανική Τόμος Ι από ότι έχω δει στο φόρουμ δεν καλύπτει την ύλη .Μπορεί να το επιβεβαιώσει κάποιος?
Επιβεβαιώνω!
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: [3ο] Τεχνική Μηχανικη (2015-16)

14
myrtoxyn έγραψε:Στο βιβλίο του beer johnston υπάρχουν τα διαγράμματα mqn ;
Αν θυμάμαι καλά ναι, αλλά δεν τα λέει MQN... Δεν έχω το βιβλίο μπροστα μου, να σου πω ακριβώς που
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Τεχνική Μηχανική 2015/16|Επαναληπτικό μάθημα

15
Καλησπέρα παιδιά!
Όσοι παρακολουθούσαν τον κο. Σιδερίδη, και επιθυμούν, μπορούν να προσέλθουν την Τετάρτη 10/2/16 και ώρα 12:00 μ.μ. στην αίθουσα 21 για το επαναληπτικό μάθημα, ως είχε κανονιστεί. :D

Προς διευκρίνιση, λόγω απουσίας του σε αρκετά μαθήματα, είπε πως θέλει να τελειώσει εξ'ολοκλήρου την εξεταστέα ύλη, και το μάθημα θα επικεντρωθεί κατά πάσα πιθανότητα στην επίλυση των αντίστοιχων θεμάτων.

Re: Τεχνική Μηχανική 2015/16|Επαναληπτικό μάθημα

16
Nena_g έγραψε:Καλησπέρα παιδιά!
Όσοι παρακολουθούσαν τον κο. Σιδερίδη, και επιθυμούν, μπορούν να προσέλθουν την Τετάρτη 10/2/16 και ώρα 12:00 μ.μ. στην αίθουσα 21 για το επαναληπτικό μάθημα, ως είχε κανονιστεί. :D

Προς διευκρίνιση, λόγω απουσίας του σε αρκετά μαθήματα, είπε πως θέλει να τελειώσει εξ'ολοκλήρου την εξεταστέα ύλη, και το μάθημα θα επικεντρωθεί κατά πάσα πιθανότητα στην επίλυση των αντίστοιχων θεμάτων.
Αν δεν το εχω παρακολουθήσει και πάω για τα θέματα λετε να με κράξει;

Re: [3ο] Τεχνική Μηχανικη (2015-16)

17
bags έγραψε:
Nena_g έγραψε:Καλησπέρα παιδιά!
Όσοι παρακολουθούσαν τον κο. Σιδερίδη, και επιθυμούν, μπορούν να προσέλθουν την Τετάρτη 10/2/16 και ώρα 12:00 μ.μ. στην αίθουσα 21 για το επαναληπτικό μάθημα, ως είχε κανονιστεί. :D

Προς διευκρίνιση, λόγω απουσίας του σε αρκετά μαθήματα, είπε πως θέλει να τελειώσει εξ'ολοκλήρου την εξεταστέα ύλη, και το μάθημα θα επικεντρωθεί κατά πάσα πιθανότητα στην επίλυση των αντίστοιχων θεμάτων.
Αν δεν το εχω παρακολουθήσει και πάω για τα θέματα λετε να με κράξει;
ε, και; :-p
cron