Re: Τεχνική Μηχανική (2011-12)

41
Γραφείο ακριβώς δεν ξέρω αλλά μπορείς να ρωτήσεις στη γραμματεία του κτηρίου..Είναι ο ένας μόνο από ότι έχω ακούσει και για να τον τσακώσεις καλό θα ήταν να πας Τρίτη κατά τη μια! ;)

Re: Τεχνική Μηχανική (2011-12)

45
παιδια, εχει κάποιος την ύλη από αρνο η γκαρουτσο? αν όχι όποις μπορεί ας γράψει τους τίτλους των κεφαλαίων από το βιβλίο γιατί τα παλιά βιβλία ήταν άλλα και δν μπορώ να βρώ τις αντιστοιχίες :) ευχαριστώ!

Re: Τεχνική Μηχανική (2011-12)

46
Τεχνική Μηχανική από πού είναι καλύτερα να διαβάσουμε?? Υπάρχει κάποιος Γκαρούτσος που να βοηθάει? Και αν ναι ποια είναι η ύλη από Γκαρούτσο?

Re: Τεχνική Μηχανική (2011-12)

47
Ποιά είναι η ύλη δεν ξέρω, πάντως γενικά οι γκαρουτσοι ειναι μηχανική παραμορφώσιμου στερεού Ι και ΙΙ. Αν βρεις αντιστοιχίες please πόσταρέ τις.

Re: Τεχνική Μηχανική (2011-12)

48
Επισυνάπτονται τα σημερινά θέματα (αντιστοιχούν στην επαναληπτική του προηγούμενου Σεπτέμβρη).
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Re: Τεχνική Μηχανική (2011-12)

49
Παιδιά έχει κανείς όοοολες τις φετινες Σημειώσεις της Τεχνικής Μηχανικής? Αν ναι στείλτε μου ένα προσωπικό μήνυμα να συννενοηθούμε :)
ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ και στους Χημικους Μηχανικους!

Δύο Φράσεις Προκαλούν Αληθινό Τρόμο: ''Κάναμε ό,τι μπορούσαμε..'' και ''ο Βύντρα Σεντράρει! :o ''