Re: [3o] Οργανική Χημεία Ι (2015-16)

11
Antonyd έγραψε:Ξέρει κανείς την διάρκεια της εξέτασης?
taniatru έγραψε:από όσο εχω δει ειναι 90 λεπτά και ειναι απλα 4 ερωτηματα :)
ggianniko έγραψε:Δεν ξέρω αν υπάρχουν λύσεις αλλά είναι πολύ απλά τα θέματα, συνήθως απευθείας από το βιβλίο του σανδρη
Γενικά αυτά ίσχυαν όσο το μάθημα το έκανε μόνο ο κ. Χαμηλάκης. Πιο παλιά που ήταν και η κα Δέτση (και ο κ. Τσολομύτης που πλέον είναι στη σύνταξη) υπήρχαν 10 θέματα (ένα από κάθε κεφάλαιο της ύλης) με 3 υποερωτήματα το καθένα (ένα από κάθε καθηγητή) και διαλέγαμε να απαντήσουμε σε 1 από κάθε θέμα (όχι απαραίτητα του καθηγητή που παρακολουθήσαμε (?) ή που μας διορθώνει). Απλά το αναφέρω επειδή βλέπω ότι φέτος έκανε και η κα Δέτση το μάθημα, άρα αν είναι αυτής της μορφής τα θέματα μην παραξενευτείτε.
Φυσικά αν έχει κανείς πιο επικαιροποιημένη πληροφόρηση, ας τη μοιραστεί :)
Έτσι που τη ζωή σου ρήμαξες εδώ
στην κώχη τούτη την μικρή, σ’ όλην την γη την χάλασες.

Re: [3o] Οργανική Χημεία Ι (2015-16)

12
Τα σημερινά θέματα οργανικης
Είναι πέντε θέματα με δύο ερώτηματα
Απο το καθε θεμα επιλέγεις ένα ερώτημα
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Re: [3o] Οργανική Χημεία Ι (2015-16)

14
pazax έγραψε:ππαιδα, βοηθειστε λιγο...απο σανδρη διααζουμε? ιγια να παρεις ενα 5 τι χρειαζεται?? σοσ?? ευχαριστω
Για να πάρεις ένα 5 ο Σάνδρης καλός είναι. Νομίζω και 10 παίρνεις αν διαβάσεις αρκετά. Για το 5 με την ελάχιστη δυνατή προσπάθεια υπάρχουν τα σος, & φυσικά τα παλιά θέματα. Αν δεν έχεις σημειώσεις ή λυμένα, τα βρίσκεις από Σάνδρη.
ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΝΕΟ
"Ποιός τον χ@ζει τον πρεζάκια τον Κέρουακ; Μόνο Καββαδίας ρε!"