Re: [4ο] Οργανική Χημεία ΙΙ (2013-14)

21
KiritoShu έγραψε:
ch12017 έγραψε: Μόνο τα κεφάλαια 13,14,16,18??? Από τα sos που έχουν δοθεί αντιστοιχούν περισσότερα κεφάλαια στο βιβλίο του Σάνδρη ... :help:
Mάλλον κάνει (κακές) εκπτώσεις (πάλι).. Και την προηγούμενη φορά έτσι ξεκίνησε, με κάποια σος και κατέληξαν τα μισά μέχρι την εξέταση

χμμμ...αρα λες να τον εμπιστευτω? :razz:

Re: [4ο] Οργανική Χημεία ΙΙ (2013-14)

22
ch12017 έγραψε: χμμμ...αρα λες να τον εμπιστευτω? :razz:
Εγώ προσωπικά θα τα διαβάσω όσο περισσότερο μπορώ (σχεδόν) όλα τα προτεινόμενα, κατά κόσμον sos, και στο τέλος θα δώσω έμφαση στα κομμάτια που αντιστοιχουν σε αυτά το κεφάλαια (που ούτως ή αλλως σε αυτά τα κομμάτια έχει δώσει και ο ίδιος έμφαση στις διαλέξεις του, αν καταλαβαίνω καλά από τις σημείωσεις που μου έχουν δώσει). Πάντως με παραξενεύει ότι σε αυτά τα κεφάλαια δεν συμπεριλαμβάνονται, αν είδα καλά, τα περι οξύτητας....
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: [4ο] Οργανική Χημεία ΙΙ (2013-14)

24
ch12017 έγραψε:
ch4 έγραψε:Να προσθέσω κι εγώ οτι πηγα απο το γραφειο του και μου είπε να διαβάσω τα κεφάλαια 13, 14 ,16, 18 απο Σανδρή..Τπτ πιο συγκεκριμένο όμως :(


Μόνο τα κεφάλαια 13,14,16,18??? Από τα sos που έχουν δοθεί αντιστοιχούν περισσότερα κεφάλαια στο βιβλίο του Σάνδρη ... :help:

Ναι, έτσι μου είπε.. Αυτά τα sos απο πού προέρχονται;;τα είχε δώσει φέτος στο μάθημα;;

Re: [4ο] Οργανική Χημεία ΙΙ (2013-14)

25
Στα τελευταία μαθήματα τα είχε πει από όσο έχω ενημερωθεί (δεν ήμουν φανατικός οπαδός του μαθήματος της διδασκαλίας )
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: [4ο] Οργανική Χημεία ΙΙ (2013-14)

27
Μπορει να μας πει καποιος τι απο τα σος που δωθηκαν δεν εγιναν στο μαθημα και ειναι ουσιαστικα αντισος? (Π.χ. η αντιδραση Cope ξερω οτι δεν εγινε στο μαθημα)

Re: [4ο] Οργανική Χημεία ΙΙ (2013-14)

30
Κάποιος έμπειρος μπορεί να πει τι χρειαζεται να διαβάσει κάποιος για να περάσει το μαθημα?
Τι στυλ έχει το διαγώνισμα?στανταρακια?
Ευχαριστώ!
cron