[3o] Μαθηματικά ΙΙΙ (2009-10)

1
Ξέρει κανείς ακριβώς την ύλη του μαθήματος???
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος BrAVeSirRObin την Κυρ 17 Μαρ 2013, 9:21 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Λόγος: Αλλαγή τίτλου και συγχώνευση θεμάτων
Yesterday, love was such an easy game to play
Now I need a place to hide away
Oh I believe in yesterday

Re: Ύλη Μαθηματικών ΙΙΙ

2
Να είμαι ειλικρινής δεν θυμάμαι σίγουρα,αλλά έχω στο τετράδιό μου σημειωμένα τα εξής:Από βιβλίο Πολυράκη
Κεφάλαιο 1:1-7
Κεφάλαιο 2:1-6
Κεφάλαιο 3:2-6
Κεφάλαιο 4:1-8 με 6-8 SOS
Κεφάλαιο 5:2-10
Κεφάλαιο 7:1
Κεφάλαιο 9:1-4
People wishing to analyze nature without using mathematics just settle for a reduced understanding.

Παλιά Θέματα Μαθηματικών ΙΙΙ

3
Παραθέτω αρκετά παλιά θέματα στις διαφορικές.Παρακαλώ εάν κάποιος έχει τα θέματα του Φεβρουαρίου 2010 να μου τα στείλει!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
People wishing to analyze nature without using mathematics just settle for a reduced understanding.

Σημειώσεις Πολυράκη

5
Έχει κανείς μήπως τις σημειώσεις του Πολυράκη πέρσι πάνω στο συστήματα???
People wishing to analyze nature without using mathematics just settle for a reduced understanding.

Re: Παλιά Θέματα Μαθηματικών ΙΙΙ

6
Με υποχρεώσατε..Τα βρήκα εδώ:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
People wishing to analyze nature without using mathematics just settle for a reduced understanding.

Re: Παλιά Θέματα Μαθηματικών ΙΙΙ

8
Όχι,από αλλού τα βρήκα.Απλά εκτός από τα θέματα ζήτησα και κάτι σημειώσεις μήπως έχει κανένας και σίγουρα τις έχουν πολλοί που πήγαιναν στο μάθημα και είτε δεν το είδαν είτε βαριούνται να μπουν στον κόπο να τις ανεβάσουν.
People wishing to analyze nature without using mathematics just settle for a reduced understanding.

Re: Παλιά Θέματα Μαθηματικών ΙΙΙ

10
Θέλω να πω στους συναδέλφους που δίνουν αύριο να διαβάσουν αρκετά προσεκτικά τη θεωρία(κυρίως τα θεωρήματα για ύπαρξη λύσης και ευστάθειας) καθώς ο "αγαπητός" κ. Πολυράκης τα προτιμάει τελευταία!
People wishing to analyze nature without using mathematics just settle for a reduced understanding.
cron