Re: [3o] Μαθηματικά ΙΙΙ (2014-15)

31
Αντικατάσταση \( y=\sum_{n=0}^{\infty}a_nx^n \) είναι απλώς (και μεγάλη προσοχη στις πράξεις για την περίπτωση μου :razz: ) έχει κάτι ιδιαίτερο που δεν πρόσεξα;(πάντως από τις απαντήσεις πίσω δεν βλέπω κάτι το ιδιαίτερο)

Re: [3o] Μαθηματικά ΙΙΙ (2014-15)

32
Παιδιά καλημέρα!! Καλή χρονιά :)

Αν πήγε κάποιος στο σημερινό μάθημα, θα μπορούσε να ανεβάσει τις σημειώσεις από την παράδοση της κ. Κυριάκη για εμάς τους αποκλεισμένους που δεν ανεβήκαμε?

Ευχαριστώ!!!

Re: [3o] Μαθηματικά ΙΙΙ (2014-15)

34
Α ομάδα από τα προχθεσινά θέματα
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΝΕΟ
"Ποιός τον χ@ζει τον πρεζάκια τον Κέρουακ; Μόνο Καββαδίας ρε!"

Re: [3o] Μαθηματικά ΙΙΙ (2014-15)

35
Θέματα Χειμερινής Εξεταστικής Β Ομάδα - Φεβρουαρίου 2015
image1 (1).JPG
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Re: [3o] Μαθηματικά ΙΙΙ (2014-15)

36
μπορει καποιος να μου εξηγησει πως λυνεται το θεμα 1γ της επαναληπτικης του 14? προβλημα αρχικων τιμων y'(1)=a να προσδιοριστει το α ωστε η λυση του προβληματος να ειναι φραγμενη του χ τεινει 0.

Re: [3o] Μαθηματικά ΙΙΙ (2014-15)

37
angelik έγραψε:μπορει καποιος να μου εξηγησει πως λυνεται το θεμα 1γ της επαναληπτικης του 14? προβλημα αρχικων τιμων y'(1)=a να προσδιοριστει το α ωστε η λυση του προβληματος να ειναι φραγμενη του χ τεινει 0.
Υπάρχουν τα θέματα αυτά κάπου στο φόρουμ;
Έτσι που τη ζωή σου ρήμαξες εδώ
στην κώχη τούτη την μικρή, σ’ όλην την γη την χάλασες.

Re: [3o] Μαθηματικά ΙΙΙ (2014-15)

39
Υπαρχουν ανεβασμενα τα κεφαλαια εδω στο φορουμ
“Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way when you criticize them, you are a mile away from them and you have their shoes.”

Re: [3o] Μαθηματικά ΙΙΙ (2014-15)

40
Δεδομένου του ότι μένουν 5 μέρες μέχρι την εξέταση, λέω να διαβάσω από Γκαρούτσο και όχι από Diprima. Θα βοηθούσε πολύ αν υπήρχε κάποιος που να ξέρει την ακριβή ύλη από Γκαρούτσο; Υπάρχει;
cron