Re: [1ο] Ανόργανη Χημεία (2019-20)

2
Καλησπέρα σας,
Είμαι πρωτοετής φοιτητής της σχολής και περιμένω μεταγραφή από Πάτρα.Ξέρετε τι μπορώ να κάνω σχετικά με τα εργαστήρια γιατί απ'οτι εχω ακούσει οι μεταγραφές αργούν να βγουν & δεν θέλω να χάσω το εξάμηνο;

Re: [1ο] Ανόργανη Χημεία (2019-20)

3
jimmynewtron έγραψε:Καλησπέρα σας,
Είμαι πρωτοετής φοιτητής της σχολής και περιμένω μεταγραφή από Πάτρα.Ξέρετε τι μπορώ να κάνω σχετικά με τα εργαστήρια γιατί απ'οτι εχω ακούσει οι μεταγραφές αργούν να βγουν & δεν θέλω να χάσω το εξάμηνο;
Πρέπει να συνεννοηθείς με τον υπεύθυνο καθηγητή νομίζω για να σε αφήσει. Να απευθυνθείς στον κ. Κορδάτο ή στην κ. Κακάλη
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: [1ο] Ανόργανη Χημεία (2019-20)

4
Από ό,τι ξέρω πάντως, η κ.Κάκαλη δέχεται κανονικά τα παιδιά, δηλαδή και στο έτος μου το είχανε κάνει αυτό, χωρίς κανένα θέμα. Εξάλλου κρίμα είναι όταν πρέπει κάποιος να αναπληρώσει τόσα εργαστήρια και το κατανοούν και οι υπεύθυνοι. Οπότε προτείνω να πας κανονικά.

Re: [1ο] Ανόργανη Χημεία (2019-20)

5
La.D. έγραψε:Από ό,τι ξέρω πάντως, η κ.Κάκαλη δέχεται κανονικά τα παιδιά, δηλαδή και στο έτος μου το είχανε κάνει αυτό, χωρίς κανένα θέμα. Εξάλλου κρίμα είναι όταν πρέπει κάποιος να αναπληρώσει τόσα εργαστήρια και το κατανοούν και οι υπεύθυνοι. Οπότε προτείνω να πας κανονικά.
Αυτό ισχύει παιδιά, όσοι είστε από μετεγγραφή πηγαίνετε κατευθείαν στην κ. Κακάλη να σας γράψει στο εργαστήριο.
Ars Longa, Vita Brevis