τελική βαθμολογία της Φυσικοχημείας ΙΙΙ

11
Καλησπέρα παιδιά, ήθελα απλά να επισημάνω κάτι που δεν ήξερα και το έμαθα μόλις σήμερα. Ο κ. Καραντώνης είπε ότι για να περάσει κάποιος το μάθημα πρέπει να έχει γράψει 4,5 στο καθένα. Με άλλα λόγια προφανώς πρέπει να περάσεις το κάθε μάθημα ξεχωριστά.

Re: τελική βαθμολογία της Φυσικοχημείας ΙΙΙ

12
Aimee έγραψε:Καλησπέρα παιδιά, ήθελα απλά να επισημάνω κάτι που δεν ήξερα και το έμαθα μόλις σήμερα. Ο κ. Καραντώνης είπε ότι για να περάσει κάποιος το μάθημα πρέπει να έχει γράψει 4,5 στο καθένα. Με άλλα λόγια προφανώς πρέπει να περάσεις το κάθε μάθημα ξεχωριστά.
Και πέρσι και πρόπερσι το ίδιο ίσχυε. Πώς νομίζεις ότι περάσαμε την Κινητική της Καλαντζοπούλου?! Με επιφοίτιση??? :razz:
9 για το carefree και το κοινωνικό μήνυμα

Re: Φυσικοχημεια ΙΙΙ (2010-11)

13
όχι δεν ίσχυε το ίδιο παλιά. εγώ είχα στο ένα 2 και στο άλλο 7 και πήρα 5. αυτό που άλλαξε φέτος είναι ότι δίνονται σε ξεχωριστή στιγμή οι κόλλες (αφού έχει ολοκληρωθεί η εξέταση στην κινητική, ξεκινά η ηλεκτροχημεία). φυσικά μπορείς να κρατήσεις τον βαθμό στο μάθημα που έχεις περάσει μέχρι να πάρεις προβιβάσιμο βαθμό και στο άλλο για όσο καιρό χρειαστεί.
Yesterday, love was such an easy game to play
Now I need a place to hide away
Oh I believe in yesterday

Re: Φυσικοχημεια ΙΙΙ (2010-11)

14
Σε μας πάντως ίσχυε ότι έπρεπε να περάσεις και τα δύο μαθήματα ξεχωριστά για να θεωρηθεί προβιβάσιμος ο βαθμός ακόμη κ αν έβγαινε μέσος όρος το 5... δεν ξέρω τι ισχύει φέτος βέβαια...
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One

Re: Φυσικοχημεια ΙΙΙ (2010-11)

15
Παιδιά μήπως μπορεί κάποιος να σκανάρει και να μου στείλει τις ασκήσεις της κα.Κουλουμπή "Υπολογιστικές ασκήσεις ηλεκτροχημείας" ή να τις ανεβάσει στην βιβλιοθήκη? Είμαι μεγαλύτερο εξάμηνο σίγουρα τις είχα πάρει αλλά δυστυχώς δεν τις βρίσκω πουθενά :S
この危うげな世界さえ
越えてゆけると 信じるだけ
あなたと

Re: Φυσικοχημεια ΙΙΙ (2010-11)

16
Είναι ολόκληρο βιβλίο βασικά... Θα ήταν κάπως άκομψο να ανέβει εδώ νομίζω... :|
Μπορείς να το ζητήσεις από το εργαστήριο, δε νομίζω να στο αρνηθούν! Θα μου πεις βέβαια με την κατάληψη λίγο δύσκολο...
Μπορώ να σου δανείσω το δικό μου αν θες, το έχω περάσει το μάθημα. :) (είναι περσινό αντίτυπο, δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι)

Re: Φυσικοχημεια ΙΙΙ (2010-11)

18
Σας ευχαριστώ πολύ και τους δύο για την άμεση ανταπόκριση και την βοήθεια :oops:
この危うげな世界さえ
越えてゆけると 信じるだけ
あなたと