[4o] Φυσικοχημεια ΙΙΙ (2010-11)

1
Σημειωνεται οτι συμφωνα με τον διδασκοντα Α.Καραντωνη για την Φυσικοχημεια ΙΙΙ:

"Τα εργαστήρια της 12ης Μαϊου 2011 αναβάλλονται λόγω της προγραμματισμένης αναστολής λειτουργίας του ΕΜΠ από τις 11:00 έως τις 15:00"

Εδω η ανακοινωση.
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and has been widely regarded as a bad move.
-The Hitchhiker's Guide to the galaxy

Υλη Ηλεκτροχημειας (2010-11)

2
Ανακοινωθηκε η υλη για την Ηλεκτροχημεια στο MyCourses και στο site του κ. Καραντωνη!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and has been widely regarded as a bad move.
-The Hitchhiker's Guide to the galaxy

Re: Φυσικοχημεια ΙΙΙ (2010-11)

3
Καλημέρα παιδιά! Είμαι από μεγαλύτερο εξάμηνο και δεν μπόρεσα να παρακολουθήσω το μάθημα. Οπότε όταν πήγα στο γραφείο του κ Πολυμένη μου είπε ότι προς το τέλος του εξαμήνου μπορεί να δώσει ακόμη ένα φυλλάδιο (τρίτο μέρος δλδ) και ότι αν δεν προλάβει θα πρέπει να βρω σημειώσεις συμφοιτητών μου. Μήπως γνωρίζει κάποιος κάτι επί του θέματος; Επίσης μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου δώσει σημειώσεις, έστω των τελευταίων μαθημάτων; Ευχαριστώ!

Re: Φυσικοχημεια ΙΙΙ (2010-11)

4
εγώ παρακολουθούσα γενικά το μάθημα της παρασκευής αλλά δεν πήγα στα τελευταία 2 μαθήματα. γενικά έχω σημειώσεις.στείλε pm για ότι χρειαστείς.
Yesterday, love was such an easy game to play
Now I need a place to hide away
Oh I believe in yesterday

Re: Φυσικοχημεια ΙΙΙ (2010-11)

7
μήπως έχει κανείς την ύλη της κινητικής??? το βιβλίο της καλαντζοπούλου έχει καθόλου αναφερθεί?
Yesterday, love was such an easy game to play
Now I need a place to hide away
Oh I believe in yesterday

Re: Φυσικοχημεια ΙΙΙ (2010-11)

8
αν μπορει και εχει καποιος θα ήθελα παλαιότερα θεματα τησ ηλεκροχημειασ για να δω περιπου τι πεφτει....οποοιοσ μπορει ασ τα ανεβασει...ευχαριστω!!

Re: Φυσικοχημεια ΙΙΙ (2010-11)

9
Καλημέρα παιδιά! ήθελα να ρωτήσω για τη χημική κινητική, πόση βαρύτητα έριξε ο Πολυμένης στο δεύτερο μέρος (εκείνο το φυλλάδιο που είναι χειρόγραφο) επίσης, οι ασκήσεις της Δημοτίκαλη είναι κανονικά μέσα στην ύλη; γιατί βλέπω κάποια πράγματα που δεν υπάρχουν στη θεωρία. Ευχαριστώ!

Re: Φυσικοχημεια ΙΙΙ (2010-11)

10
είπε τίποτα σος ο πολυμένης? γιατί συνήθως λέει στα τελευταία μαθήματα...
Yesterday, love was such an easy game to play
Now I need a place to hide away
Oh I believe in yesterday