Re: [4ο] Φυσικοχημεία ΙΙΙ (2013-14)

91
griega έγραψε:Πέφτει και θεωρία, σε μορφή ερωτήσεων πολλαπλής επιλογής και Σ-Λ σίγουρα. Δεν είμαι σίγουρη, αν ζητούν και αιτιολόγηση.
Ζητούν, ζητούν... Πέρυσι ήταν 5? τέτοια θεωρητικά από τα οποία απαντούσες τα 3, και 3 ασκήσεις (μία εύκολη-μέτρια του Καραντώνη, μία δύσκολη του Καραντώνη και μία κουλή της Καραγιάννη) από τις οποίες έλυνες τις 2.
Έτσι που τη ζωή σου ρήμαξες εδώ
στην κώχη τούτη την μικρή, σ’ όλην την γη την χάλασες.

Re: [4ο] Φυσικοχημεία ΙΙΙ (2013-14)

93
xristina έγραψε:Στην Ηλεκτροχημεία από το κεφάλαιο 6 θα πέσουν ασκήσεις; Ξέρει κάποιος;
Γιατί να μην πέσουν? Από τον κύριο Καραντώνη δεν έχει αναφερθεί τίποτα τέτοιο. Νομίζω προσφέρεται αρκετά κιόλας. Είναι και το κεφαλαίο που έχει τις περισσότερες ασκήσεις στο τέλος αν προσέξεις...
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: [4ο] Φυσικοχημεία ΙΙΙ (2013-14)

95
Outlook.com.zip
ελπίζω να βοηθήσουν!! Μόλις τα παρέλαβα και εγώ :)
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Re: [4ο] Φυσικοχημεία ΙΙΙ (2013-14)

97
Chem94 έγραψε:Αμα εβγαλε καποιος φωτογραφια τα θεματα ας τα ανεβασει!
[offtopic]
Η ευγένεια σου τελευταία με ξεπερνά.....
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: [4ο] Φυσικοχημεία ΙΙΙ (2013-14)

99
ar1s έγραψε:Θα μπορούσε να μου πει κάποιος αν στον τύπο του μέσου συντελεστή ενεργότητας τα z+ και z- μπαίνουν με πρόσημο ή χωρίς?
Στις σημειώσεις μου βλέπω ότι στον τύπο μπαίνει η απόλυτη τιμή του z- οπότε φαντάζομαι ότι και το z+ και το z- τα παίρνεις ως θετικά.
Study at ΕΜΠ they said... It will be fun they said...

Re: [4ο] Φυσικοχημεία ΙΙΙ (2013-14)

100
Κάποιος στο facebook ανέβασε τα θέματα ηλεκροχημείας του Σεπτεμβρίου :
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.