Re: Φυσικοχημεία ΙΙΙ (2011-12)

23
Εγω θα πρότεινα να διαβάσεις και μερικά λυμένα σε κάθε κεφάλαιο. Αν διαβάσεις τα λυμένα μόνο του 3ου περνάς από ότι είπε ο Πολυμένης.
Einmal ist keinmal

Re: Φυσικοχημεία ΙΙΙ (2011-12)

24
Μπορείτε να δώσετε τον τίτλο του 3ου κεφαλαίου?...έχω προπέρσινο βιβλίο(α) του Πολυμένη και θέλω να κάνω μια αντιστοίχιση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MaHaHoU την Πέμ 28 Ιουν 2012, 11:50 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
この危うげな世界さえ
越えてゆけると 信じるだけ
あなたと

Re: Φυσικοχημεία ΙΙΙ (2011-12)

25
george έγραψε:Παιδιά, γίνεται να δώσει κάποιος τώρα κινητική και τον Σεπτέμβρη ηλεκτροχημεία;;
Απ'ότι θυμάμαι ο Πολυμένης είχε πει ότι αν περάσει κάποιος το ένα από τα δύο μαθήματα, θα κρατήσει τον βαθμό μόνο για τον Σεπτεμβρη κι έτσι ο φοιτητής θα δώσει μόνο αυτό που δεν πέρασε.

Δεν είμαι και απόλυτα σίγουρη αν ισχύει αλλά νομίζω έτσι είχε πει σε ένα μάθημά του. Ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος...

Re: Φυσικοχημεία ΙΙΙ (2011-12)

26
MaHaHoU έγραψε:Μπορείτε να δώσετε τον τίλτο του 3ου κεφαλαίου?...έχω προπέρσινο βιβλίο(α) του Πολυμένη και θέλω να κάνω μια αντιστοίχιση.
Χημική Κινητική - Βασικές Αρχές είναι....

Re: Φυσικοχημεία ΙΙΙ (2011-12)

29
Είναι και εντός ε? Μάλιστα καλώς...ευχαριστώ πολύ! :)

Επίσης αυτό το αν περάσεις το μισο μαθημα κρατιεται ο βαθμος μέχρι και το Σεπτέβρη όπου και πρεπει να περασεις το υπόλοιπο μισό ισχύει, και ίσχυε παντα στη Φυσικοχημεια ΙΙΙ. Σε οτι αφορα φοιτητες πολυ μεγαλυτερων εξαμηνων αλλάζει, έπειτα από προσωπική συνεννοηση με τους καθηγητές. Ενημερωτικά αυτο....
この危うげな世界さえ
越えてゆけると 信じるだけ
あなたと