Κατανομή εξέτασης Ιουνίου 2010

41
Βγήκε η ονομαστική κατανομή για τις αίθουσες στις οποίες θα γράφουμε την Πέμπτη (οπότε υποθέτω δεν έχει σχέση το να τις σκίσει κανείς :P)

Η κατανομή βρίσκεται εδώ και είναι:
KATANOMH ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΕ ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ
24 – 6 – 2010 , ΩΡΑ 8:30

Α - Γ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ 1 XHM. MHX.

Δ - Λ ΑΙΘΟΥΣΑ 28 XHM. MHX.

Μ - Π ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ 2 XHM. MHX.

Ρ-Σ ΑΙΘΟΥΣΑ 26 XHM. MHX.

Τ-Ω ΑΙΘΟΥΣΑ 29 XHM. MHX.
Για τις αμφιβολίες που έχετε περί της ύλης, προτείνω εκεί που λέει οτι κάποια είναι εκτός ύλης και αν κάτι σας φαίνεται άγνωστο ή δεν συμφωνεί με τις σημειώσεις σας προχωράτε. Θα κουραστείτε περισσότερο ψάχνοντας εξ αρχής τι είναι και τι δεν είναι. Αν ήταν κάτι διακριτά χωρισμένο θα είχε αναφερθεί στην επίσημη ανακοίνωση της εξεταστέας ύλης. :) (προφανώς αυτό πάει στην Emily και στον tim και όχι στον frog που δεν έχει φετεινές σημειώσεις).

Re: Eξέταση Ρευστομηχανικής

43
Βγάζουν την κατανομή 2 μέρες πριν την εξέταση… Πόσα άτομα δίνουν το μάθημα??
Ο άνθρωπος παντρεύεται από έλλειψη γνώσης, χωρίζει από έλλειψη υπομονής και ξαναπαντρεύεται από έλλειψη μνήμης..

Re: Eξέταση Ρευστομηχανικής

44
Λογικά ΠΟΛΛΑ.Είχαν βγάλει στο site κάτι στατιστικά πριν 3-4 χρόνια ήταν γραμμένοι κοντά 600..Για να δούμε.
People wishing to analyze nature without using mathematics just settle for a reduced understanding.

Re: Παλιά θέματα ΦΜ Ι

45
μόλις βρήκα θέματα 2008...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Σημερινά θέματα ΦΜ Ι

47
Τα σημερινά θέματα ΦΜ!
Κατα την αποψή μου φέτος αμα είχατε διαβάσει τα SOS, ένα 4-5 το είχατε άνετα...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Ο άνθρωπος παντρεύεται από έλλειψη γνώσης, χωρίζει από έλλειψη υπομονής και ξαναπαντρεύεται από έλλειψη μνήμης..

Re: Παλιά θέματα ΦΜ Ι

48
Παρατήρησα κι εγώ κάποια ανακύκλωση στα θέματα, ειδικά στο 1ο... Νομίζω οτι δεν ήταν τόσο τραγικά όσο λέγανε. Αν είχες διαβάσει καλά έγραφες... Προσωπικά νομίζω οτι κατάφερα να γράψω πολύ περισσότερο από αυτό που θα μου "άξιζε" να γράψω με το απειροελάχιστο διάβασμα που έκανα... Άντε, το Σεπτέμβρη για τη σωστή δουλειά. Για το 3ο θέμα δεν ξέρω πάντως, εμένα όμως δεν μου έφτασε ο χρόνος να προσπαθήσω καθόλου το 3ο... Προφανώς επειδή έχασα αρκετό χρόνο προσπαθώντας να σκεφτώ τις λύσεις, ενώ για κάποιον διαβασμένο θα ήταν πασατέμπο.

ParaPan είχες σβήσει το όνομά σου, αλλά όχι και τον αριθμό γραπτού σου από τα θέματα (τον οποίο τον έγραψες στην κατάσταση αν θυμάσαι...). Υποθέτω δεν θες να δει κανείς στην κατάσταση ποιός ανεβάζει παλιά θέματα, οπότε στον έκρυψα και αυτόν... :P

Re: Παλιά θέματα ΦΜ Ι

49
Στο 2ο θέμα με τον Bernoulli αρκούσε να πεις ότι η ροή δεν ήταν άτριβη επομένως δεν εφαρμόζεται ή ήθελε και κάτι άλλο??
People wishing to analyze nature without using mathematics just settle for a reduced understanding.