Re: Αθλητικό Κέντρο ΕΜΠ

63
γυναικεία αλληλεγγύη...χαχαχα ευχαριστώ κορίτσια για την άμεση απάντηση.. ;)
θα καλέσω και εγω αύριο το πρώι να δώ τι θα μου πούν, γιατί θέλω να δώ πότε αρχίζουν κάποιες δραστηριότητες και γενικά τι περιέχει φέτος το μενου :baby: ..

Re: Αθλητικό Κέντρο ΕΜΠ

64
αα, δεν ξέρω τι ισχύει για τις δραστηριότητες, αλλά ήδη από τον Μάιο είχαν γίνει μειώσεις προσωπικού... δε θέλω να σε χαλάσω, αλλά μην περιμένεις κ πολλά...
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One

Re: Αθλητικό Κέντρο ΕΜΠ

66
Δυστυχώς λόγο μείωσης του προσωπικού είχαν κοπεί κάποιες δραστηριότητες όπως για παράδειγμα τα μαθήματα γιόγκα που ήταν πολύ ωραία σαν δραστηριότητα και η κοπέλα που έκανε τα μαθήματα ήταν πολύ καλή στη δουλειά της και είχε πολύ όρεξη... :T:
Ρώτησε και για τα μαθήματα γιόγκα αν θα ξαναγίνουν αν δεν σου κάνει κόπο..ευχαριστώ ^^

Re: Αθλητικό Κέντρο ΕΜΠ

67
Σήμερα επισκέφτηκα το αθλητικό μας κέντρο. Έμαθα ότι όσοι έχουμε ήδη κάρτα θα μπορούμε να τις ανανεώσουμε όταν πάρουμε το καινούριο μας πάσο. Ακόμα έμαθα ότι δραστηριότητες θα αρχίσουν γύρω στις 25 Οκτωβρίου..και μάλλον θα έχει και γιόγκα!! :D
Ενημερωθείτε εκεί γύρω στο τέλος του μήνα για το τι θα υπάρχει στο αθλητικό μας κέντρο..νομίζω θα έχει ωραίες δραστηριότητες.. ^^

Re: Αθλητικό Κέντρο ΕΜΠ

68
ΤΕΝΝΙS
Σας ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα 24 Οκτωβρίου 2011 ξεκινάνε τα μαθήματα tennis στο αθλητικό κέντρο του Ε.Μ.Π. στην Πολυτεχνειούπολη – Ζωγράφου.
Λειτουργούν τμήματα για αρχάριους και προχωρημένους.

Τα μαθήματα παραδίδονται τις καθημερινές 10:00 – 12:00.

Χρονική διάρκεια μαθήματος μία (1) ώρα - δύο (2) φορές την εβδομάδα.

Όσοι φοιτητές- τριες ενδιαφέρονται να παρακολουθήσουν τα μαθήματα παρακαλούνται να προσέλθουν στο αθλητικό κέντρο του Ε.Μ.Π. για να δηλώσουν συμμετοχή.

Υπεύθυνη αθλήματος τένις: Αργυρώ Σούλιου
Επικοινωνία: 2107722136 -2107721760
Basket ΕΜΠ
OΡΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Στη δήλωση συμμετοχής πρέπει να αναγράφονται:

Α) 12 φοιτητές Ε.Μ.Π., η Σχολή και το έτος τους.

Β) δύο (2) υπεύθυνοι επικοινωνίας με το Αθλητικό Κέντρο Ε.Μ.Π. (με σταθερά και κινητά τηλέφωνα και e-mail).

Γ) δύο (2) βοηθοί γραμματείας και διαιτησίας (με σταθερά και κινητά τηλέφωνα και e-mail).

Δ) δύο (2) εκ των 12 φοιτητών έχουν το δικαίωμα να φοιτούν σε διαφορετικό έτος ή/και Σχολή Ε.Μ.Π. (Κοινοτικοί).

ΠΡΟΣΟΧΗ
  • Δηλώσεις συμμετοχής θα γίνονται δεκτές έως τη συμπλήρωση 16 ομάδων ή έως και τις 25 Οκτωβρίου 2011 ημέρα Τρίτη και ώρα 15:00.
  • Καθημερινά οι ώρες κατάθεσης δηλώσεων συμμετοχής γίνονται δεκτές από τις 10:00π.μ. έως τις 15:00μ.μ. στη γραμματεία του Αθλητικού Κέντρου Ε.Μ.Π. (Πολυτεχνειούπολη Ζωγράφου).
  • Η κλήρωση – τεχνική σύσκεψη θα πραγματοποιηθεί κατόπιν επικοινωνίας με τους υπεύθυνους της εκάστοτε ομάδας.
ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΑΣ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΚΑΡΤΑ ΤΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ Ε.Μ.Π.

Πληροφορίες: 2107722136
"I went numb when I learned to see..."