Re: Αθλητικό Κέντρο ΕΜΠ

71
ΜΕΓΑΛΗ βλακεία πάντως να κλείνει τόσο νωρίς το γυμναστήριο και να γίνονται τα μαθήματα πρωινές ώρες. Και όχι απλώς πρωινές, αλλά τις πιο "κεντρικές" πρωινές ώρες που είναι σχεδόν αδύνατο να μην έχει κανείς μάθημα! Αθλητικό Κέντρο ενός πανεπιστημίου είναι, πρέπει να έχει συγχρονισμένο πρόγραμμα!

Προσωπικά με ενδιέφερε πολύ να γραφτώ στα μαθήματα τέννις, αλλά δεν πρόκειται από τη στιγμή που γίνονται τέτοια ώρα...

Αντιλαμβάνομαι ότι δεν μπορεί το ΕΜΠ να έχει αρκετούς γυμναστές ώστε να επεκτείνει το ωράριο. Αλλά θα μπορούσε απλώς να ανοίγει πιο αργά το πρωί! Τώρα υποθέτω ανοίγει γύρω στις 9; Ας άνοιγε δυο ώρες αργότερα, να έκλεινε δυο ώρες αργότερα! Σε αυτές τις ώρες "αργότερα" θα μπορούσε να είναι πραγματικά χρήσιμο για τους φοιτητές! Υπάρχει νομικό πρόβλημα;

(πολύ θα ήθελα να το προτείνω κάπου αυτό, αν είναι εφαρμόσιμο βέβαια, αλλά δεν έχω ιδέα πού, οπότε όποιος γνωρίζει ας το προωθήσει)

Re: Αθλητικό Κέντρο ΕΜΠ

72
Νομίζω ότι το αθλητικό κέντρο λειτουργεί τις καθημερινές από τις 10:00 έως τις 18:00 και τα Σάββατα από τις 11:00 έως τις 16:00. Τουλάχιστον αυτό νομίζω ότι ήταν το ωράριο μέχρι πέρσι, διορθώστεμε αν κάνω λάθος..Συνεπώς αν έχω δίκιο νομίζω ότι το ωράριο είναι γενικά καλό..προσωπική μου άποψη. Άλλωστε μετά τις 18:00 υπάρχουν και άλλες δραστηριότητες όπως ο χορός..

Re: Αθλητικό Κέντρο ΕΜΠ

73
Θυμάμαι οτι (όταν είχε πρωτοανοίξει το νέο αθλητικό κέντρο) έκλεινε στις 4, ή τουλάχιστον έτσι μας είχαν πει. Αν ισχύει αυτό που λες τότε είναι μια χαρά το ωράριο. Τα μαθήματα όμως θα έπρεπε να γίνονται προς το μεσημέρι...

Re: Αθλητικό Κέντρο ΕΜΠ

75
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΣΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΤΡΙΕΣ ΤΟΥ Ε.Μ.Π. ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΒΟΛΛΕΫ ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ ΣΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Ε.Μ.Π. ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΩΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011. ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΕΚΤΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 10:00-15:00.

ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ (τμήματα από 10:00 – 15:00)

ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΟΥΝ ΤΜΗΜΑΤΑ ΑΡΧΑΡΙΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΩΝ.

ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΕΚΔΟΣΗ ΚΑΡΤΑΣ ΤΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ Ε.Μ.Π.

Προπονήτριες: Σκουλά Εμμανουέλα και Στάικου Μαρία

Τηλ. Επικ.: 2107721760
Πηγή
"I went numb when I learned to see..."

Re: Αθλητικό Κέντρο ΕΜΠ

76
ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΜΑΘΗΜΑΤΑ AIKIDO ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Ε.Μ.Π (ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥΠΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ).

ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ: ΔΕΥΤΕΡΑ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2011

ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΗ 18:00 – 19:30

ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ: ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΑΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΟΧΟΙ ΤΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΚΑΡΤΑΣ Ε.Μ.Π.
Πηγή
"I went numb when I learned to see..."

Re: Αθλητικό Κέντρο ΕΜΠ

77
ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΜΑΘΗΜΑΤΑ SUIBUKAN (KARATE) ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Ε.Μ.Π. (ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥΠΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ).

ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ: ΤΕΤΑΡΤΗ 9 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2011 ΚΑΙ ΩΡΑ 15:00
ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: ΤΕΤΑΡΤΗ 15:00 – 16:00
ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ: ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΑΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΟΧΟΙ ΤΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΚΑΡΤΑΣ Ε.Μ.Π.
Πηγή
ΟΣΕΣ ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Ε.Μ.Π.

Τηλ.Επικοινωνίας:210-7721760

Υπεύθυνη Καθηγήτρια: Χαριλένα Μαντά
Πηγή
"I went numb when I learned to see..."

Re: Αθλητικό Κέντρο ΕΜΠ

78
Την Τρίτη 15 Νοεμβρίου αρχίζουν τα μαθήματα YOGA που θα πραγματοποιούνται Τρίτη και Παρασκευή 16:00-18:00 καθώς και μαθήματα pilates που θα πραγματοποιούνται για το τμήμα των αρχαρίων Δευτέρα 15:00-16:00 και Τετάρτη 16:00-17:00 και για το τμήμα των προχωρημένων Δευτέρα 17:00-18:00 και και Τετάρτη 18:00-19:00.
Περισσότερες πληροφορίες εδώ κι εδώ. :)

Re: Αθλητικό Κέντρο ΕΜΠ

80
Όσοι ενδιαφέρονται να παρακολουθήσουν μαθήματα ιππασίας παρακαλούνται να δηλώσουν συμμετοχή στο αθήτικό κέντρο Ε.Μ.Π. Η πρώτη συνάντηση θα είναι την Τρίτη 15 Νοεμβρίου 2011 και ώρα 13:00 στο αθλητικό κέντρο. :)
(πάντως η φωτογραφία στην ανακοίνωση πολύ ειδυλλιακή.. :razz: )
Πηγή
cron