Παλιά θέματα Θερμοδυναμικής ΧΜ!

24
Παραθέτονται τα θέματα Ιουλίου 2009.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MakisH την Κυρ 27 Ιουν 2010, 11:12 am, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Λόγος: Έκανα λίγο πιο σαφή τον τίτλο για να φαίνεται σωστά στην κεντρική :-)
People wishing to analyze nature without using mathematics just settle for a reduced understanding.

Re: Παλιά Θέματα!

25
κάποια sos θέματα θερμοδυναμικής
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Yesterday, love was such an easy game to play
Now I need a place to hide away
Oh I believe in yesterday

Re: Παλιά Θέματα!

26
μπορεί κανείς να ανεβάσει της σημειώσεις του τελευταίου μαθήματος του Μαγουλά που έγινε στις 4 Ιουνίου???pleaseee
Yesterday, love was such an easy game to play
Now I need a place to hide away
Oh I believe in yesterday

Re: Παλιά Θέματα!

27
Είναι οι σημειώσεις του Βουτσά της τελευταίας μέρας,γιατί νομίζω δεν έκανε μάθημα ο Μαγουλάς τότε.Επίσης,δεν είναι καλές, γιατί ήταν και τελευταία μέρα και μας είπε κ ο Βουτσάς μην σημειώνετε ιδιέταιρα πράγματα,οπότε τα έκανα κάπως πρόχειρα..Ελπίζω να βοηθήσουν πάντως..
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
People wishing to analyze nature without using mathematics just settle for a reduced understanding.

Εξέταση Θερμοδυναμικής-Σχόλια

29
Θα ήθελα να μάθω αν σε ολους φάνηκε τόσο λίγος ο χρόνοςστη σημερινή εξέταση. Πιστεύω ότι δεν προλάβαινες και τα τρία θέματα σε δύο ώρες..Επιπλέον αν κάπου έχανες χρόνο με αριθμητικά λάθη, είχες μεγάλο πρόβλημα... Ελύσα τα δύο πρώτα χώρις να έχω χάσει παρά τον απαραίτητο χρόνο και για το τρίτο θέμα είχα μόνο μισή ώρα...που πραγματικά δεν έφτανε..

Re: Εξέταση Θερμοδυναμικής-Σχόλια

30
Όντως είχε πολύ τρέξιμο σήμερα για να προλάβεις να τελειώσεις..Για να κάνεις επαλήθευση και έλεγχο ούτε λόγος βέβαια..Το δυσκολέψανε χωρίς λόγο κατά τη γνώμη μου..
People wishing to analyze nature without using mathematics just settle for a reduced understanding.