Re: Θερμοδυναμική ΙΙ (2019-2020)

11
Φαντάσου ένα ολόκληρο έτος να πρέπει να παστωθεί στο 242 και μετά στο pclab, φαντάσου τώρα να έχει και άλλο έτος μάθημα εκείνη την ώρα, φαντάσου να δουλεύεις τις ώρες που λειτουργεί το pclab, φαντάσου, φαντάσου, φαντάσου....φαντάζομαι μπορούμε να βρούμε και άλλα τέτοια σενάρια.

Το πρόβλημα των περιορισμένων αδειών "λύνεται" αρκεί να είσαι διατεθειμένος/η να δουλέψεις εκτός των ωρών αιχμής κάτι που, surprise surprise είναι εφικτό όταν έχεις πρόσβαση από το σπίτι σου.

Re: Θερμοδυναμική ΙΙ (2019-2020)

12
surprise surprise ειπα μια γνωμη. συμφωνουμε οτι ολοι βολευομαστε πιο πολυ να έχουμε το χωρο κ την ανεση μας αλλα δεν υπαρχει λόγος να δινονται ελευθερα περιορισμενες άδειες ελευθερα σε όλους τους φοιτητές. δυστυχως ή ευτυχως υπαρχουν προτεραιοτητες στη χρήση, οπως για παραδειγμα κάποιος που κανει διπλωματικη σε ενα προγραμμα. ξαναλεω οτι αυτα ειναι προσωπικες αποψεις μου αλλα καλο ειναι να σκεφτομαστε λιγο κ το γενικοτερο πλαίσιο
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One

Re: Θερμοδυναμική ΙΙ (2019-2020)

13
Προτεραιότητα δεν υπάρχει, όλοι μας έχουμε το δικαίωμα να χρησιμοποιήσουμε το λογισμικό που προσφέρεται από τη σχολή.

Το να αποτρέπεις τους υπόλοιπους φοιτητές να το χρησιμοποιήσουν επειδή εσένα μπορεί να σε ξεβολεύει, είναι το λιγότερο ανήθικο.

Re: Θερμοδυναμική ΙΙ (2019-2020)

14
καταρχήν οπως είπα πρόκειται για προσωπική μου αποψη κ ευτυχώς ή δυστυχώς δε με επηρέαζει η χρηση του ασπεν. κατα τη γνωμη μου σε ολα τα πραγματα τίθενται προτεραιότητες. απλα καποιος πρέπει να τις θέσει. η εμπειρία μου λεει οτι αυτοι που ενοχλούνται περισσότερο συνήθως το συγκεκριμένο θεμα το εχουν ως μικρη προτεραιότητα. χωρις καποια διάθεση γενικρυσης ααα κ καλη χρονια μερα που ειναι !
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One

Re: Θερμοδυναμική ΙΙ (2019-2020)

15
Κανονική εξεταστική 2019-2020
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Η επιστήμη δεν μπορεί να λύσει το ύψιστο μυστήριο της φύσης. Και αυτό επειδή, σε τελευταία ανάλυση, εμείς οι ίδιοι είμαστε μέρος του μυστηρίου που προσπαθούμε να λύσουμε.
Μαξ Πλανκ, 1858-1947, Γερμανός φυσικός
cron