Re: Περιβαλλοντική Επιστήμη (2010-11)

41
Παιδιά, ξέρει κανείς κάποια συνοπτική ύλη με βάση αυτά που έχουν διδαχθεί φέτος;
Ξέρω την ύλη με βάση τις σελίδες, αλλα συνήθως ο κάθε καθηγητής δίνει βάση σε κάποια πράγματα περισσότερο απ'ότι σε άλλα..
Βοηθήστε, φτάσαμε 6ο έτος κι ακόμα χρωστάμε περιβάλλον!:)
Ευχαριστώ πολύ!

Re: Περιβαλλοντική Επιστήμη (2010-11)

42
Η ύλη που υπάρχει στη βιβλιοθήκη δεν πρέπει να είναι έγκυρη, καθώς το βιλίο της κα. Όξενκιουν έχει μόνο 216 σελίδες. Έτσι κι αλλιώς, εμείς έχουμε την έκδοση του 2010 και η ύλη αναφέρεται στην έκδοση του 2009! Δεν ξέρω αν ισχύει κάτι αντίστοιχο και για τις υπόλοιπες ενότητες...

Re: Περιβαλλοντική Επιστήμη (2010-11)

43
Η ύλη έχει βγει στο γραφείο της όξενκιουν- μπορείτε να την δείτε εδω!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος fotinit17 την Παρ 17 Ιουν 2011, 6:14 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Προβολή link!
Life’s a game. You have two options. Either you play along or you sit in the bench, watching other play it.

Re: Περιβαλλοντική Επιστήμη (2010-11)

44
Κατ' αρχάς ευχαριστούμε για την ύλη. Κατά δεύτερον, στα Στερεά Απόβλητα της Λοϊζίδου, το κεφάλαιο 3 θεωρείται εντός της ύλης? Γιατί λέει Κεφ: 3, 4, 5, Σελίδες 45 έως 115, αλλά το κεφάλαιο 3 είναι στις σελίδες 38-43...

Re: Περιβαλλοντική Επιστήμη (2010-11)

45
Έχεις δίκιο...προσωπικά εμπιστεύομαι περισσότερο τις σελίδες, διαφορετικά θα έλεγε όλο το βιβλίο..
Life’s a game. You have two options. Either you play along or you sit in the bench, watching other play it.

Re: Περιβαλλοντική Επιστήμη (2010-11)

46
Πραγματικά αυτό το μάθημα είναι έλεος. Μα είναι δυνατόν να βάζεις εντός ύλης 30 σελίδες όπου παραθέτεις μια προς μία τις πηγές ρύπανσης (Λοιζίδου); Που θες καλέ μου άνθρωπε να θυμάμαι για τα εξαντλημένα μελάνια εκτύπωσης; Πάνε καλά; :wall:

Re: Περιβαλλοντική Επιστήμη (2010-11)

49
να κανω μια ερώτηση , το βιβλιο του ρήγα είναι περιβαλλοντική επιστήμη ενώ της λοιζίδου εισαγωγή στην περιβαλλοντική επιστήμη .. από πού είναι τα κεφάλαια 2,3 γιατί είναι πολύ διαφορετικά και σε όγκο αλλά και σε θέμα τα δύο βιβλία