[6ο] Περιβαλλοντική επιστήμη (2013-14)

1
Σημειώσεις 2012-13, για τo Περιβάλλον ! Ευχαριστούμε πολύ τη χρήστρια mek :) :bigbeer:
Ζιωμας Ατμοσφαιρικά Περιβάλλον_2012-13.pdf
Χαραλαμπους Υδατικά Περιβάλλον_2012-13.pdf
Λοιζιδου Στερεα_2012-13.pdf
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ και στους Χημικους Μηχανικους!

Δύο Φράσεις Προκαλούν Αληθινό Τρόμο: ''Κάναμε ό,τι μπορούσαμε..'' και ''ο Βύντρα Σεντράρει! :o ''

Re: [6ο] Περιβαλλοντική επιστήμη (2013-14)

3
Έπειτα από επικοινωνία με την κ. Χαραλάμπους σχετικά με την παράδοση των εργασιών (της οποίας η προθεσμία ήταν μέχρι αυτή την Παρασκευή), η απάντηση που έλαβα ήταν η εξής:
Λόγω της κατάστασης η ημερομηνία παράδοσης δεν ισχύει εφόσον είναι κλειστό το Πολυτεχνείο και μπορείτε να παραδώσετε την εργασία όταν επιστρέψουμε. Η εργασία να είναι σε έντυπη μορφή και να συνοδεύεται από ένα CD με την εργασία σας σε ηλεκτρονική μορφή. Το powerpoint της παρουσίασης δεν χρειάζεται να το συμπεριλάβετε στο CD. Επίσης, δεν χρειάζεται να μου την αποστείλετε τώρα ηλεκτρονικά.
Spoiler: show
Ξέρω, δε μπορούσατε να κοιμηθείτε από την αγωνία σας! :razz:
Και για τις αποφάσεις,/ σ' εκείνες τις στιγμές της ανυπολόγιστης δύναμης μας,/ κανείς δεν πήρε την ευθύνη ύστερα από την ήττα.
Κι όχι γιατί δεν μετρήσαμε κόστη, συνέπειες ή απώλειες,/ αλλά ήτανε τέτοιες οι επιθυμίες/ που όλα τα δικαιολογήσαμε.

Re: [6ο] Περιβαλλοντική επιστήμη (2013-14)

4
Στο site της σχολής έχει αναρτηθεί αυτό:
Η παράδοση των εργασιών του μαθήματος "Περιβαλλοντική Επιστήμη" θα γίνει την Τετάρτη 9 Ιουλίου 2014.

Οι παρουσιάσεις των εργασιών θα γίνουν την Παρασκευή 25 Ιουλίου 2014
Επίσης μπορείτε να παραλάβετε το βιβλίο του κ.Ρήγα από το εργαστήριο Ζ.403 (έναν όροφο πάνω από τα εργαστήρια ΜΦΔ)

Re: [6ο] Περιβαλλοντική επιστήμη (2013-14)

5
Οι παρουσιάσεις των θεμάτων εμβάθυνσης των ενοτήτων Στερεά Απόβλητα (καθ. Μ. Λοϊζίδου) και Υδατικό Περιβάλλον (καθ. Αικ. Ι. Χαραλάμπους) θα γίνουν την Παρασκευή 25/7 στις αίθουσες 23 και 26 αντίστοιχα, από 9:30πμ ως 14:00μμ.

Η παρουσίαση θα είναι σε power point και θα διαρκεί 10. Όλες οι ομάδες θα πρέπει να βρίσκονται στις αίθουσες από τις 9:15 για τις λεπτομέρειες της διαδικασίας.

Στο site της σχολής έχει αναρτηθεί και ένα αρχείο όσον αφορά τις παρουσιάσεις των Όξενκιουν - Ζιώμα.

Re: [6ο] Περιβαλλοντική επιστήμη (2013-14)

7
piou έγραψε:Γνωρίζει κάποιος οι παρουσιάσεις του Ρήγα αύριο τι ώρα γίνονται;
Ευχαριστώ.
Οι παρουσιάσεις των θεμάτων εμβάθυνσης του κ. Φ. Ρήγα θα γίνουν την Παρασκευή 25/7 στην αίθουσα 28, από 9:30 π.μ. ως 11:30 π.μ.
Οι παρουσιάσεις θα γίνουν σε Power Point και προβλέπεται χρόνος ομιλίας 5 λεπτών για κάθε φοιτητή

Re: [6ο] Περιβαλλοντική επιστήμη (2013-14)

10
fotinit17 έγραψε:
erebusruler έγραψε:γνωριζει κανεις η γραπτη εξεταση γινεται με ανοικτα βιβλια?
Απ'οσο ξέρω με κλειστά.
Μέχρι πέρισυ με κλειστά οπωσδήποτε, δεν νομίζω να έχει αλλάξει κάτι.
Kuchiki Byakuya