[6ο] Μηχανική Χημικών Διεργασιών Ι (2019-20)

1
Επισυνάπτω όλες τις σημειώσεις στο μάθημα "Μηχανική Χημικών Διεργασιών Ι" (2019-2020) από το μάθημα του κ. Φιλιππόπουλου. Υπάρχουν σελιδοδείκτες για κάθε ημερομηνία. Ημέρες που δεν πήγα/παρακολούθησα είναι συμπληρωμένες από σημειώσεις που έκανα μετά το μάθημα (ευχαριστώ τους/τις συμφοιτητές/τριες μου που μου τις έδωσαν) και από βιντεοσκοπήσεις των διαλέξεων.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Re: [6ο] Μηχανική Χημικών Διεργασιών Ι (2019-20)

3
Επισυνάπτω όλες τις σημειώσεις στο μάθημα "Μηχανική Χημικών Διεργασιών Ι" (2019-2020) από το μάθημα του κ. Στεφανίδη. Υπάρχουν σελιδοδείκτες για κάθε ημερομηνία. Είναι ουσιαστικά μια αντιγραφή των διαφανειών με λίγα σχόλια.


Edit: κεφάλαιο 25 levenspiel μέσα στην ύλη ενώ στις σημειώσεις έχω γράψει εκτός
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος constanrine5d την Δευ 22 Ιουν 2020, 6:33 pm, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.

Re: [6ο] Μηχανική Χημικών Διεργασιών Ι (2019-20)

7
etsi έγραψε:Τα φετινα τα εχει καποιος;
Ήταν 20 ερωτήσεις πολλαπλής επιλογής με αιτιολόγηση και απαντούσες πάνω στα θέματα, οπότε δεν μπορούσες να τα πάρεις στο τέλος. Αλλά ίσως να τα έβγαλε κάποιος φωτογραφία.

Re: [6ο] Μηχανική Χημικών Διεργασιών Ι (2019-20)

8
η αιτιολογηση ειναι προαιρετικη, ωστε σε περιπτωση που δωσεις λαθος απαντηση να παρεις μερικους βαθμους απο την προσπαθεια να το λυσεις, αλλα μετα εμαθα οτι οι διδασκοντες δεν το ειπαν σε ολες τις αιθουσες, και πολλοι εχασαν το χρονο τους νομιζοντας οτι η αιτιολογηση ειναι υποχρεωτικη...

Re: [6ο] Μηχανική Χημικών Διεργασιών Ι (2019-20)

9
trenooo_00 έγραψε:η αιτιολογηση ειναι προαιρετικη, ωστε σε περιπτωση που δωσεις λαθος απαντηση να παρεις μερικους βαθμους απο την προσπαθεια να το λυσεις, αλλα μετα εμαθα οτι οι διδασκοντες δεν το ειπαν σε ολες τις αιθουσες, και πολλοι εχασαν το χρονο τους νομιζοντας οτι η αιτιολογηση ειναι υποχρεωτικη...
Να 'σαι καλά, ήμουν στις αίθουσες που δεν το είπαν και δεν θα το μάθαινα ποτέ! :P

Re: [6ο] Μηχανική Χημικών Διεργασιών Ι (2019-20)

10
trenooo_00 έγραψε:η αιτιολογηση ειναι προαιρετικη, ωστε σε περιπτωση που δωσεις λαθος απαντηση να παρεις μερικους βαθμους απο την προσπαθεια να το λυσεις, αλλα μετα εμαθα οτι οι διδασκοντες δεν το ειπαν σε ολες τις αιθουσες, και πολλοι εχασαν το χρονο τους νομιζοντας οτι η αιτιολογηση ειναι υποχρεωτικη...
Σοβαρά συνέβη αυτό;
Σε εμάς δεν ενημέρωσαν καθόλου. Γνωρίζουν ο κ. Πρύτανης και ο κ. Κοσμήτορας για αυτήν την κατάσταση;
cron