Re: Μηχανική Πολυμερών (2010-11)

11
οι ασκήσεις είναι όπως στις σειρές. αν δε με απατάει η μνήμη μου, η θεωρία κρύβεται μέσα σε ασκήσεις θεωρίας (που δεν υπάρχουν στις σειρές) όπως αυτή που περιέγραψα σε προηγούμενο ποστ (με διαγράμματα και πινακάκια)
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One

Re: Μηχανική Πολυμερών (2010-11)

12
και κάτι ακόμα: αξίζει τελικά η εργασία στα πολυμερή? εμείς την ξεκινήσαμε έχουμε γράψει πράγματα αλλά δεν προλαβαίνουμε να την τελειώσουμε. νομίζω ότι δεν έχει νόημα να φάμε και άλλες ώρες αντί να διαβάσουμε για το ίδιο το μάθημα.
Yesterday, love was such an easy game to play
Now I need a place to hide away
Oh I believe in yesterday

Re: Μηχανική Πολυμερών (2010-11)

13
Κοίτα... δεν μπορώ να σου απαντήσω με ακρίβεια διότι για παρόμοιες αιτίες αποφασίσαμε το drop our own project. το αποτέλεσμα? δε νομίζω ότι βαθμολογικά είχε κάποια αρνητική επίπτωση. Στις εξετάσεις αυτές καθ' εαυτές γράφεις πολύ καλά, πολύ εύκολα χωρίς ιδιαίτερο διάβασμα. επιπλέον, τα ανοιχτά βιβλία βοηθάνε πολύ...
από εκεί και πέρα είναι καθαρά δική σας επιλογή όμως...
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One

Re: Μηχανική Πολυμερών (2010-11)

14
Παιδια να σας πω στην βιβλιοθηκη υπαρχοουν μονο 7 σειρες και φαινεται να λειπει η 7η!!!!την εχει καποιος να την ανεβασει?????ευχαριστω!!!!!!

Re: Μηχανική Πολυμερών (2010-11)

15
εγω εχω δύο παλια θέματα 2009-2010..αλλα δυστυχως δεν έχω τις λύσεις....όποιος τα θέλει να γράψει το e mail του και θα του τα στείλω...

Προσοχή στα greeklish παρακαλώ :)

Re: Μηχανική Πολυμερών (2010-11)

18
Πατάς δίπλα στο υποβολή που έχει το "πλήρης κειμενογράφος" και μετά κάτω από το υποβολή σου εμφανίζει ένα "προσθήκη συνημμένου". Πατάς σε αυτό επιλέγεις το αρχείο->προσθήκη και μετά υποβολή:)
People wishing to analyze nature without using mathematics just settle for a reduced understanding.

Παλιά θέματα - Πολυμερή

19
Ευχαριστούμε τον Assem. Είναι τα θέματα εαρινής και επαναληπτικής του 09-10!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος fotinit17 την Πέμ 16 Ιουν 2011, 12:27 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Αλλαγή τίτλου
People wishing to analyze nature without using mathematics just settle for a reduced understanding.

7η σειρά πολυμερών

20
δν ξερω αν λειπει ακομα απο το φορουμ η 7η σειρα!ΚΑΛΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MakisH την Πέμ 16 Ιουν 2011, 2:26 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Συγχώνευση topics