[6ο] Μηχανική Πολυμερών (2013-2014)

1
1)Στο site της σχολής έχουν ανέβει όλες οι ασκήσεις που έχουμε κάνει μέχρι και το τελευταίο μάθημα ως τώρα, μαζί με ορισμένες διαφάνειες των διαλέξεων.
2)Αναρτήθηκαν τα προαιρετικά θέματα εργασιών, τα οποία συμβάλουν θετικά στο 20% του τελικού βαθμού.
http://mycourses.ntua.gr/document/goto/ ... q=CHEM1055
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nickk την Τετ 30 Απρ 2014, 7:08 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Προσθήκη εξαμήνου στον τίτλο
Jealousy is the fear or apprehension of superiority: envy our uneasiness under it.
-William Shenstone

Re: [6ο] Μηχανική Πολυμερών (2013-2014)

2
Θα μπορούσε κάποιος παλιός που θα ήθελε και έχει, να ανεβάσει σημειώσεις του μαθήματος( κυρίως ασκήσεις) please :D
Jealousy is the fear or apprehension of superiority: envy our uneasiness under it.
-William Shenstone

Re: [6ο] Μηχανική Πολυμερών (2013-2014)

3
Νομίζω είναι ανεβασμένα στο forum (βιβλιοθήκη) οι λύσεις των ασκήσεων και μάλιστα της χρονιάς που έκανε η Βουγιούκα
People who wish to analyze nature without using mathematics must settle for a reduced understanding

Re: [6ο] Μηχανική Πολυμερών (2013-2014)

4
Είναι για το 11-12 αλλά σε σύνδεσμο που δεν μπορώ να ανοίξω και μόνο γι αυτό το έτος :(
Καμία βοήθεια;;;; :D
Jealousy is the fear or apprehension of superiority: envy our uneasiness under it.
-William Shenstone

Re: [6ο] Μηχανική Πολυμερών (2013-2014)

5
Πάντως Πέρσυ έκανε άλλο καθηγητής, ίσως βοηθήσουν αυτές οι σημειώσεις περισσότερο :P Εμένα με πετάει σε ένα άλλο παράθυρο και και τις κατεβάζω από εκεί.
People who wish to analyze nature without using mathematics must settle for a reduced understanding

Re: [6ο] Μηχανική Πολυμερών (2013-2014)

6
Και μένα με πετάει σε άλλο παράθυρο αλλά όταν συμβαίνει αυτό κολλάει ο υπολογιστής μου αέναα στη σελίδα εκείνη :giveup:
Jealousy is the fear or apprehension of superiority: envy our uneasiness under it.
-William Shenstone

Re: [6ο] Μηχανική Πολυμερών (2013-2014)

9
Εξ εμπειρίας μιλώντας η εργασία βοηθάει περισσότερο από 20%. :roll:
Την είχα κάνει πέρσυ και εκτός του ότι μάθαμε ωραία πράγματα είχε βοηθήσει νομίζω κομματάκι παραπάνω :bleh:
Einmal ist keinmal
cron