Re: Απ: Βαθμολογία, Μέσος Όρος και Διπλωματική

21
MakisH έγραψε:Δηλαδή εγώ τώρα να προσαρμόσω το παραπάνω spreadsheet ώστε να υπολογίζει τον ΓΜΟ με συντελεστές βαρύτητας ή θα εξακολουθήσει να υπολογίζεται όπως τώρα;
Μην το.προσαρμόσεις ακόμα. Περίμενε λίγο. Δε νομίζω να επηρεάζουν την βαθμολογία μας. Τουλάχιστον δεν έχω καταλάβει κάτι τέτοιο ούτε από την ανακοίνωση αλλά.ούτε από διάφορα που διάβασα στο.ίντερνετ
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Απ: Βαθμολογία, Μέσος Όρος και Διπλωματική

22
KiritoShu έγραψε:
MakisH έγραψε:Δηλαδή εγώ τώρα να προσαρμόσω το παραπάνω spreadsheet ώστε να υπολογίζει τον ΓΜΟ με συντελεστές βαρύτητας ή θα εξακολουθήσει να υπολογίζεται όπως τώρα;
Μην το.προσαρμόσεις ακόμα. Περίμενε λίγο. Δε νομίζω να επηρεάζουν την βαθμολογία μας. Τουλάχιστον δεν έχω καταλάβει κάτι τέτοιο ούτε από την ανακοίνωση αλλά.ούτε από διάφορα που διάβασα στο.ίντερνετ
νομίζω ότι είναι τόσα pass/fail... δε σταθμιζονται αναλογα με το βαθμο... ps 8 credits οι χημειες???
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One

Re: Απ: Βαθμολογία, Μέσος Όρος και Διπλωματική

23
madadayo έγραψε: ps 8 credits οι χημειες???
Σκέψου ότι έχουν 5ωρα εργαστήρια και είναι 3 ώρες η θεωρία, δηλαδή σύνολο 8, άρα δικαιολογείται ότι έχουν πολλες μονάδες
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Απ: Βαθμολογία, Μέσος Όρος και Διπλωματική

24
KiritoShu έγραψε:
madadayo έγραψε: ps 8 credits οι χημειες???
Σκέψου ότι έχουν 5ωρα εργαστήρια και είναι 3 ώρες η θεωρία, δηλαδή σύνολο 8, άρα δικαιολογείται ότι έχουν πολλες μονάδες
είσαι πολύ μικρός για να ξέρεις :P
όχι προφανώς έχει κάποια βάση ... γι'αυτο και βγήκε αλλά θεωρώ ότι και άλλα μαθήματα (πχ ρύθμιση) αξίζουν περισσότερο από οργανικές / ανόργανες.... εκεί έγκειται η διαφωνία μου
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One
cron