Re: Επίσημες αργίες - ημιαργίες

11
Επειδή πολλοί (επαρχιώτες κυρίως) αναρωτιούνται πότε θα κλείσουμε για Χριστούγεννα, επαναφέρω αυτό το topic. Σύμφωνα με τον Εσωτερικό Κανονισμό του ΕΜΠ λοιπόν, οι διακοπές Χριστουγέννων ξεκινάνε στις 23 Δεκεμβρίου και τελειώνουν στις 6 Ιανουαρίου.

Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι φέτος (και δεν το νομίζω). Δεν βρίσκω το φετινό ακαδημαϊκό ημερολόγιο, αλλά σε όσα παλιότερα βρήκα αυτό γράφεται.

Re: Επίσημες αργίες - ημιαργίες

15
θα ηθελα να ρωτησω αν στις επισημες αργιες που εχουν μεγαλη διαρκεια, οπως το πασχα, λειτουργει η γραμματεια ή το pc lab. Επισης αν λειτουργει η γραματεια μπορει να χορηγησει πιστοποιητικα που αφορουν την στρατολογεια ή πρεπει να ανοιξει πρωτα η σχολη, διοτι το πιστοποιητικο που μου χορηγησε η γραμματεια εχει ημερομηνια προηγουμενου εξαμηνου και δεν μου το δεχονται :weep: στα Κ.Ε.Π.

Re: Επίσημες αργίες - ημιαργίες

16
γιατί δεν παίρνεις ένα τηλ στη γραμματεία? πιστεύω ότι μέχρι τη Μ. Τεταρτη, αν οχι κ τη Μ. Πέμπτη θα λειτουργεί, αλλά καλύτερα τσέκαρέ το τηλεφωνικώς πριν ανέβεις.
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One

Re: Επίσημες αργίες - ημιαργίες

19
Παιδιά ήθελα να ρωτήσω αν έχει καμιά ιδέα κανείς αν φέτος στις 23/12 θα γίνουν μαθήματα ή θα είμαστε κλειστά για διακοπές Χριστουγέννων; Τα προηγούμενα χρόνια νομίζω δεν γινόταν κάτι αλλά φέτος είναι και ειδική χρονιά...

Re: Επίσημες αργίες - ημιαργίες

20
Σε εμάς δεν ξέρω τι θα γίνει στις 23/12, ωστόσο στους ναυπηγούς, οι οποίοι βρίσκονται στις ίδιες συνθήκες με εμάς, είχε βγει ανακοίνωση ότι θα γίνουν μαθήματα και στις 23/12: http://www.naval.ntua.gr/node/64
cron