Εξέταση εξ αποστάσεως λόγω ευπαθούς ομάδας

1
Αλό και καλησπέρα :-P
Χωρίς να θέλω να χαλάσω την φάση του καλοκαιριού, θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος εδώ που στην εξεταστική του Ιουνίου να εξετάστηκε εξ αποστάσεως λόγω ευπαθών ομάδων και τα σχετικά.
Επειδή έχω τη δυνατότητα, θα ήθελα να ξέρω αν διαφοροποιήθηκαν σημαντικά τα θέματα σε δυσκολία ή χρόνο γιατί δεν έβγαλαν πολλά μαθήματα ανακοινώσεις για τη διαδικασία γενικότερα.
Αν γνωρίζει κάποιος θα ήθελα να μου πει λίγα πράγματα επ' αυτού :D
Ευχαριστώ εκ των προτέρων :heart:

Re: Εξέταση εξ αποστάσεως λόγω ευπαθούς ομάδας

2
Αναλογα τον τροπο εξετασης. Καποια μαθηματα που ηταν για πολλους εξ αποστασεως, απλα τους εδωσαν θεματα και εστειλαν πισω τις απαντησεις. Αν ειναι τετ α τετ, εκει αλλαζει και εχει σχεση με τον καθηγητη. Φαινομενα 2( Παπαθαν) ακουσα οτι ηταν δυσκολη η εξεταση, γρηγορη και δεν αφηνε το παιδι που εδινε, να αλλαξει ενα Σ-Λ που σκεφτηκε μετα οτι ειχε κανει λαθος, ενω συνεχιζοταν η εξεταση κανονικακαι ελυνε το επομενο θεμα.

Re: Εξέταση εξ αποστάσεως λόγω ευπαθούς ομάδας

3
Παίζει δηλαδή και το ενδεχόμενο τετ α τετ;;;;; Αυτό δεν μου είχε περάσει καν από το μυαλό :|
Στυλ εξέταση εργαστηρίου δηλαδή; Τελείως προφορικά;
Αυτό που λες για φαινόμενα 2, ήταν προφορικό και αυτό ή απλά είχε κάποια πλατφόρμα;

Re: Εξέταση εξ αποστάσεως λόγω ευπαθούς ομάδας

4
Φαινομενα 2 ηταν προφορικο τετ-α-τετ μεσω skype ή webex. Αν ειναι για ολους εξεταση εξ αποστασεως, απλα δινουν το διαγωνισμα και στελνεις απαντησεις. Αν ομως εχει ορισει κανονικη εξεταση ο καθηγητης και εσυ ζητησεις να εξεταστεις εξ αποστασεως, μπορει να το κανει τετ α τετ εκτος αν ειναι παρα πολλοι αυτοι που θα δωσουν με αυτον τον τροπο.
cron