Re: Εξεταστική

11
Jellyfish έγραψε:Σήμερα που ρώτησα γραμματεία, μου ειπανε 20 ξεκινα πτυχιακη, 27 κανονικη και μαλλον θα ναι συντομες
Ευχαριστω για την ενημέρωση! Και ακομα ουτε προγραμμα δεν βγαλαν ομως να ξερουμε τι να διαβασουμε πρωτο! Και τι μας βολευει να δωσουμε.

Re: Εξεταστική

12
Πάντως παραδώσεις θα γίνουν μέχρι και το τέλος των επόμενων δύο εβδομάδων τουλάχιστον σε κάποια μαθήματα άρα το νωρίτερο που φαντάζομαι θα μπορεί να ξεκινήσει η κανονική είναι την Δευτέρα μόλις τελειώσουν τα μαθήματα άρα στις 27/01.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος orestiskon την Παρ 10 Ιαν 2020, 6:25 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Re: Εξεταστική

13
orestiskon έγραψε:Πάντως παραδώσεις θα γίνουν μέχρι και το τέλος των επόμενων δύο εβδομάδων τουλάχιστον σε κάποια μαθήματα άρα το νωρίτερο που φαντάζομαι θα μπορεί να ξεκινήσει η κανονική είναι την Δευτέρα μόλις τελειώσουν τα μαθήματα άρα στις 27/01.
Ναι λογικα τοτε θα ξεκινησει αλλα δεν έπρεπε να χε βγει ηδη το προγραμμα αν ειναι να ξεκινησει η εξεταστικη σε 2 βδομαδες μολις; Δηλαδη πες πως εγω θελω να δωσω 3 μαθηματα αν πχ και τα 3 που θελω να δωσω πεφτουν το ενα πισω απο το αλλο ;

Re: Εξεταστική

14
etsi έγραψε:
orestiskon έγραψε:Πάντως παραδώσεις θα γίνουν μέχρι και το τέλος των επόμενων δύο εβδομάδων τουλάχιστον σε κάποια μαθήματα άρα το νωρίτερο που φαντάζομαι θα μπορεί να ξεκινήσει η κανονική είναι την Δευτέρα μόλις τελειώσουν τα μαθήματα άρα στις 27/01.
Ναι λογικα τοτε θα ξεκινησει αλλα δεν έπρεπε να χε βγει ηδη το προγραμμα αν ειναι να ξεκινησει η εξεταστικη σε 2 βδομαδες μολις; Δηλαδη πες πως εγω θελω να δωσω 3 μαθηματα αν πχ και τα 3 που θελω να δωσω πεφτουν το ενα πισω απο το αλλο ;
Καλά προφανώς συμφωνώ μαζί σου δίκιο έχεις και να σου πω την αλήθεια πίστευα μέχρι να δω το ποστ του παιδιού που ρώτησε την γραμματεία ότι η εβδομάδα 27/01 με 31/01 θα έμενε κενή και μετά θα ξεκινούσαμε... Τι να πω θα δειξει