Εγγραφες

1
Καλημέρα μου ηρθε email πως ανοιξαν οι εγγραφες. Μπαινω στο συστημα και λεει "εκτος περιοδου εγγραφων".
Μαλλον ηταν αυτοματοποιημένο μήνυμα οταν νομιζαν πως σημερα εκλειναν οι εγγραφες; Και δεν το ακυρώσανε; Γιατι στο θεμα γραφει "Χειμερινές εγγραφές 2019-2020 (έως Παρασκευή 18/10/2018) " 2019 ηθελαν να πουνε προφανως.
Ποτε τελικα θα ανοιξουν οι εγγραφες;

Re: Εγγραφες

2
etsi έγραψε:Καλημέρα μου ηρθε email πως ανοιξαν οι εγγραφες. Μπαινω στο συστημα και λεει "εκτος περιοδου εγγραφων".
Μαλλον ηταν αυτοματοποιημένο μήνυμα οταν νομιζαν πως σημερα εκλειναν οι εγγραφες; Και δεν το ακυρώσανε; Γιατι στο θεμα γραφει "Χειμερινές εγγραφές 2019-2020 (έως Παρασκευή 18/10/2018) " 2019 ηθελαν να πουνε προφανως.
Ποτε τελικα θα ανοιξουν οι εγγραφες;
Λογικά θα βγει νέα ανακοίνωση από τη γραμματεία, στο σάιτ της σχολής, για την περίοδο εγγραφών.

Re: Εγγραφες

3
Spoiler: show
etsi έγραψε:Καλημέρα μου ηρθε email πως ανοιξαν οι εγγραφες. Μπαινω στο συστημα και λεει "εκτος περιοδου εγγραφων".
Μαλλον ηταν αυτοματοποιημένο μήνυμα οταν νομιζαν πως σημερα εκλειναν οι εγγραφες; Και δεν το ακυρώσανε; Γιατι στο θεμα γραφει "Χειμερινές εγγραφές 2019-2020 (έως Παρασκευή 18/10/2018) " 2019 ηθελαν να πουνε προφανως.
Ποτε τελικα θα ανοιξουν οι εγγραφες;
Καλησπέρα, εγώ έλαβα Mail που έλεγε
Ημερομηνία: 2019-10-18 10:50:34

Σας ενημερώνουμε ότι δε θα πρέπει να λάβετε υπόψη το σχετικό μήνυμα που σας εστάλει σχετικά με την έναρξη των εγγραφών.

Η περίοδος εγγραφών θα ανακοινωθεί απο τη γραμματεία της σχολής σας
Δες μήπως διάβασες λάθος ή αν έλαβες διαφορετικό mail.