Ερωτήσεις για την Εξεταστική Σεπτεμβρίου 2013-14

1

Το τόπικ δημιουργήθηκε για τις απορίες σχετικά με την τρέοχυσα εξεταστική. Παρακαλούμε τις ερωτήσεις και τις απαντήσεις σας στο τόπικ αυτό και όχι σε αυτό των αποτελεσμάτων

Μια ερώτηση παιδιά. Οι βαθμοί αυτής της εξεταστικής που έχουν περαστεί στην καρτέλα σας είναι στη στήλη της επαναληπτικής εξεταστικής; Ακόμα κι αν δίνετε μάθημα του εαρινού εξαμήνου για το οποίο θα έπρεπε να θεωρηθεί ότι είναι κανονική εξεταστική;
Ρωτάω γιατί σε 2 μαθήματα μου που έχω δει έχει περαστεί στην επαναληπτική εξεταστική και δεν ξέρω αν αυτό προκαλεί κάποια διαφορά, π.χ. στην προοπτική βελτίωσης.
από χρήστη 007
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Ερωτήσεις για την Εξεταστική Σεπτεμβρίου 2014-15

2
Και σε λίστες με βαθμολογίες άλλων μαθημάτων εαρινού εξαμήνου νομίζω ότι τους βαθμούς τους είχε κάτω από τη στήλη της επαναληπτικής. Φαντάζομαι ότι κάπως θα το κάνουν ώστε να μη χαθεί η δυνατότητα βελτίωση, λόγω των ειδικών συνθηκών φέτος.
Έτσι που τη ζωή σου ρήμαξες εδώ
στην κώχη τούτη την μικρή, σ’ όλην την γη την χάλασες.

Re: Αποτελέσματα Εξεταστικής Σεπτεμβρίου 2013-14

5
παιδιά χθέσ που μίλησα με Βουγιούκα μου είπε πως σήμερα θα αναρτήσει τους βαθμούς των πολυμερών 1 στα εργαστήρια πολυμερών. αν είναι κανείς σχολή και κάνει τον κόπο να τα βγάλει μια φοτο...that would be great...
δεν ελπίζω τίποτα, δεν φοβάμαι τίποτα, είμαι πίθηκος

Re: Ερωτήσεις για την Εξεταστική Σεπτεμβρίου 2013-14

8
chris1991 έγραψε:Παιδιά μορεί κάποιος να βγάλει καμια φωτογραφία τους βαθμούς της ανόργανης χημείας?
ευχαριστώ!
Θα στις ανεβασω αυριο αν ειναι
“Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way when you criticize them, you are a mile away from them and you have their shoes.”

Re: Ερωτήσεις για την Εξεταστική Σεπτεμβρίου 2013-14

9
Καλημέρα,
έχω την εντύπωση ότι έχουν βγει τα αποτελέσματα της Εξυγίανσης Ρυπασμένων Περιοχών έξω από το γραφείο του κου Ρήγα (?).
Αν μπορεί κάποιος να τα βγάλει μια φωτογραφία και να τα ανεβάσει, θα είμαι ευγνώμων.