Re: Απολεσθέντα....

111
Βρέθηκε σήμερα κατά τις 6μιση ένα κινητό μάρκας Nokia στο PC Lab. Προσπαθήσαμε να μάθουμε τον αριθμό ή να καλέσουμε κάποια επαφή αλλά δεν τα καταφέραμε (λόγω μονάδων). Το αφήσαμε στο δωματειάκι των υπευθύνων του PC Lab (όπως μπαίνουμε δεξιά).
Study at ΕΜΠ they said... It will be fun they said...

Re: Απολεσθέντα....

115
Περνά από το αναγνωστήριο τη Δευτέρα να την πάρεις. Κάποιος τη βρήκε και την έφερε
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Απολεσθέντα....

119
Την Παρασκευή 26/6/2015 πήρα στο αμάξι μου τρεις φοιτητές χημικούς μηχανικούς (δύο κοπέλες και ένα αγόρι) που μου έκαναν ώτοστοπ στην Πολυτεχνειούπολη και τους κατέβασα στον σταθμό Κατεχάκη. Εκ των υστέρων διαπίστωσα το κινητό μιας από τις κοπέλες ξέμεινε στο πίσω κάθισμα του αυτοκινήτου. Αν κάποιο από τα παιδιά ή κάποιος φίλος του διαβάζει αυτές τις γραμμές ας μου στείλει ένα pm για να συνεννοηθούμε για την επιστροφή του κινητού.

Re: Απολεσθέντα....

120
Έστειλε κάποιος μήνυμα στη σελίδα του forum στο fb ότι βρέθηκε πορτοφόλι με πάσο και άλλα έγγραφα του φοιτητή Ορέστη Καρ., έτους εισαγωγής 2012. Έδωσα στον άνθρωπο που επικοινώνησε μαζί μου το mail ΕΜΠ του Ορέστη, αλλά μπορεί να μην το βλέπει συχνά τώρα. Αν κάποιος τον γνωρίζει, ας τον ενημερώσει.
cron