Re: Απωλεσθέντα....

17
Παιδιά, δεν βρίσκω πουθενά το βιβλίο της Fortran ούτε τις σημειώσεις μου! Μάλλον τα έχω δώσει κάπου και δεν θυμάμαι που!
Άνοιξε η γη και κατάπιε ό,τι έχει σχέση με τη Fortran....

Επίσης, είχα ξεχάσει την ομπρέλα μου στην αίθουσα 31 και όταν πήγα την επόμενη μέρα να την πάρω δεν υπήρχε. Είναι κόκκινη!

Re: Απωλεσθέντα....

19
βρέθηκαν σήμερα στο pc lab σημειώσεις (κυρίως κάτι σημειώσεις Μηχανολογίας) και πράγματα (πχ μια τσάντα, ένα μπουφάν κτλ). Ας περάσει αύριο όποιος τα παράτησε να τα πάρει.

Επίσης κάποιος έβαλε να τυπωθεί το κείμενο διαβούλευσης για την παιδεία, ο εκτυπωτής δεν είχε χαρτί και έφυγε χωρίς να το περιμένει. Όταν συμπληρώθηκε χαρτί στον εκτυπωτή, αυτό τυπώθηκε. Ας περάσει όποιος το ξέχασε να το πάρει, γιατί έχει χρεωθεί τσάμπα τις 27 σελίδες... Το σύρραψα και το άφησα δίπλα στον εκτυπωτή. Άλλη φορά, αν δεν τυπώνεται κάτι, να το αναφέρετε αμέσως. :)

Re: Απωλεσθέντα....

20
Βρέθηκαν χθες το απόγευμα στο pc lab:
1. Μια θήκη γυαλιών στην αριστερή αίθουσα, 3η σειρά
2. Ένα φλασάκι παρατημένο δίπλα στους εκτυπωτές

Επίσης την Τρίτη βρέθηκε ένα λαστιχάκι για τα μαλλιά :P

Υπενθυμίζω, τέλος, ότι έχει δημιουργηθεί μια πλούσια συλλογή από ξεχασμένα φλασάκια (με εξαιρετικά συλλεκτικά κομμάτια, τόσα χρόνια που είναι παρατημένα εκεί :P ). Αν κάποιος έχει χάσει το δικό του, να πάει να το ζητήσει.
cron