Re: [5ο] Φαινόμενα Μεταφοράς ΙΙ (2020-21)

17
etsi έγραψε: Τετ 14 Απρ 2021, 12:01 pm Εμενα στην καρτέλα μου εκει που λεει μαθήματα με απαλλαγή δεν εχουν περαστει ακομα ουτε τα Φαινομενα ΙΙ ουτε και τα μαθηματικα Ι
Αν ξερει καποιος ας μας πει τι γινεται.
Δεν περάστηκαν τελικά στην καρτέλα της απαλλαγής. Θα είναι στα περασμένα σου μαθήματα αλλά χωρίς βαθμό. Εμένα έτσι είναι. (υπολογιστικές και φαινόμενα 2)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MariaBax την Τετ 14 Απρ 2021, 8:29 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Re: [5ο] Φαινόμενα Μεταφοράς ΙΙ (2020-21)

18
MariaBax έγραψε: Τετ 14 Απρ 2021, 8:28 pm
etsi έγραψε: Τετ 14 Απρ 2021, 12:01 pm Εμενα στην καρτέλα μου εκει που λεει μαθήματα με απαλλαγή δεν εχουν περαστει ακομα ουτε τα Φαινομενα ΙΙ ουτε και τα μαθηματικα Ι
Αν ξερει καποιος ας μας πει τι γινεται.
Δεν περάστηκαν τελικά στην καρτέλα της απαλλαγής. Θα είναι στα περασμένα σου μαθήματα αλλά χωρίς βαθμό. Εμένα έτσι είναι. (υπολογιστικές και φαινόμενα 2)
Έχεις δίκιο, σε ευχαριστώ !

Re: [5ο] Φαινόμενα Μεταφοράς ΙΙ (2020-21)

19
Πήγα να γραφτώ στην επι πτυχίω και ενω τα Φαινομενα ΙΙ και Μαθηματικα Ι τα εχω περασει μου τα βγαζει να τα δηλώσω! Ξέρει κανεις τι συμβαίνει;
Και διπλα απο τις ενεργειακες τεχνολογίες λεει ένα 'Επιπλέον." δεν ξερω γιατί.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος etsi την Δευ 24 Μάιος 2021, 12:45 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Re: [5ο] Φαινόμενα Μεταφοράς ΙΙ (2020-21)

20
etsi έγραψε: Δευ 24 Μάιος 2021, 12:43 am Πήγα να γραφτώ στην επι πτυχίω και ενω τα Φαινομενα ΙΙ και Μαθηματικα Ι τα εχω περασει μου τα βγαζει να τα δηλώσω! Ξέρει κανεις τι συμβαίνει;
Και διπλα απο τις ενεργειακες τεχνολογίες λεει ένα 'Επιπλέον." δεν ξερω γιατί.
Καλημέρα, για τα φαινόμενα πήρα στη γραμματεία γιατί το είχε και σε μενα να το δηλώσω και μου είπαν οτι υπήρξε ενα πρόβλημα και δεν περάστηκαν εγκαίρως (κάτι τέτοιο τεχνικής φύσεως). Απλά δεν το δηλώνεις αν το έχεις περάσει. Για τα υπόλοιπα δεν γνωρίζω.
cron