[5ο] Φαινόμενα Μεταφοράς ΙΙ (2017-18)

1
Ξερει κανεις απο που πρεπει να διαβασουμε αυτο το μαθημα και ποια ειναι η μορφη της εξετασης?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sir18 την Πέμ 25 Ιαν 2018, 9:24 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Re: [5ο] Φαινόμενα Μεταφοράς ΙΙ (2017-18)

2
Καλησπέρα! Γνωρίζει κάποιος την ακριβή αντιστοιχία σε κεφάλαια από το βιβλίο της ύλης που δοθηκε? Συγκριτικά με πέρσυ η ύλη απο το βιβλιο ειναι μικρότερη. Γνωριζει κάποιος τα κεφαλαια που είναι εντός?

Re: [5ο] Φαινόμενα Μεταφοράς ΙΙ (2017-18)

3
Καλημέρα και από μένα! Είμαι μεγαλύτερο έτος και έχω δυο βιβλία. Ένα μεταφορά Θερμότητας και ένα Μεταφορά Μάζας, του Ασημακόπουλου και τα δύο. Μπορώ να διαβάσω από αυτά ή έχει αλλάξει κάτι; Επίσης διάβαζα σε προηγούμενα post κάτι για διαφάνειες. Αυτές που ακριβώς βρίσκονται, διότι στο site του μαθήματος στην καρτέλα Διδακτικές Σημειώσεις δεν έχει τίποτα. Ευχαριστώ!

Re: [5ο] Φαινόμενα Μεταφοράς ΙΙ (2017-18)

4
Γειά σας !! Δεν υπάρχουν διαφάνειες.Μας είπε να διεβάσουμε πολύ καλά τις σημειώσεις του μαθήματος.Η εξέταση θα είναι με ανοικτές σημειώσεις και βιβλία και θα υπάρχουν και θεωρητικές ερωτήσεις.

Re: [5ο] Φαινόμενα Μεταφοράς ΙΙ (2017-18)

7
Καλησπέρα παιδιά, σαν παλαιότερος, τα έχω λίγο χαμένα σχετικά με το συγκεγκριμένο μάθημα. Οτιδήποτε σχετικό με : φετινές σημειώσεις, θέματα , αντιστοίχηση ύλης στο βιβλίο καλοδεχούμενα !