Re: Φαινόμενα Μεταφοράς ΙΙ (2012-13)

11
Μου φαίνεται δεν αρχίσαμε καλα. Πέραν του οτι σήμερα έγινε κανονικά μάθημα έχει βάλει εργαστήρια Πέμπτες σε ώρες και πάνω σε εργαστήριο και πάνω σε παράδοση άλλου μαθήματος. Είναι εύκολα αντιληπτό για οποιονδήποτε έχει μια μικρή εμπειρία του πως λείτουργει η σχολή, οτι η ευαισθησία σε ζητήματα προσβασιμότητας ή διευκόλυνσης των φοιτητών είναι μηδαμινή απο μεγάλο μέρος των διδασκόντων, παρ' όλα αυτά ποτέ μέχρι τώρα δεν έτυχε να δω προγραμματισμό καθηγητή σε δεύτερο χρόνο που καπελώνει άλλους διδάσκοντες.
Θα χορέψετε ...

Re: Φαινόμενα Μεταφοράς ΙΙ (2012-13)

12
@EPAN
ΒΗΜΑ 1-ΕΓΓΡΑΦΗ.png
ΒΗΜΑ 2 -ΕΓΓΡΑΦΗ.png
ΒΗΜΑ 3 -ΕΓΓΡΑΦΗ.png


και μετα κάνεις Vote!

Voilla!!!! :D :D :D
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος BrAVeSirRObin την Τρί 09 Οκτ 2012, 4:08 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ και στους Χημικους Μηχανικους!

Δύο Φράσεις Προκαλούν Αληθινό Τρόμο: ''Κάναμε ό,τι μπορούσαμε..'' και ''ο Βύντρα Σεντράρει! :o ''

Re: Φαινόμενα Μεταφοράς ΙΙ (2012-13)

14
Οταν πρωτοκάνεις εγγραφή στο μάθημα...στην καρτέλα αρχή, αριστερά στην σελίδα κάτω από το κουτί με τα στοιχεία εισόδου λέει να πατήσεις εκ νέου ένα νεο κουτί εγγραφή μετά Log out, και ξανα sign in! Για δοκίμασε το!
ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ και στους Χημικους Μηχανικους!

Δύο Φράσεις Προκαλούν Αληθινό Τρόμο: ''Κάναμε ό,τι μπορούσαμε..'' και ''ο Βύντρα Σεντράρει! :o ''

Re: Φαινόμενα Μεταφοράς ΙΙ (2012-13)

17
Κλείσε τον περιηγητή σου και μπες με άλλον τι να πω? Πιο αναλυτικά δεν μπορώ να τα γράψω :razz: Μέχρι και φωτοκολάζ έκανα :inlove: :nerd:

@GK1992

Και να ταν μονο αυτό ρε καλά θα ήταν, αν και πιστεύω ότι το ενα εργαστήριο της Πεμπτης το έχουν βάλει για μεγαλύτερα έτη τέτοια ώρα...
ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ και στους Χημικους Μηχανικους!

Δύο Φράσεις Προκαλούν Αληθινό Τρόμο: ''Κάναμε ό,τι μπορούσαμε..'' και ''ο Βύντρα Σεντράρει! :o ''

Re: Φαινόμενα Μεταφοράς ΙΙ (2012-13)

20
Πάτα "Εγγραφή" κανά δυο φορές ακόμα και θα στο εμφανίσει με ένα μαγικό τρόπο.Όσο για το πότε ξεκινάνε νομίζω αύριο αλλά δεν έχω κάποια έγκυρη πηγή που να το επιβεβαιώνει. Ίσως βγει ανακοίνωση αργότερα στο site του μαθήματος.
Einmal ist keinmal