Re: Μηχανική Φυσικών Διεργασιών Ι (2012-13)

3
Salas έγραψε:Ξέρει κανείς αν το εργαστήριο της 2ης ομάδας που χάθηκε την Δευτέρα λόγω κατάληψης θα γίνει κανονικά αύριο, ή θα διεξαχθεί το εργαστήριο για την 3η ομάδα πια ;;;
Σε εμάς νομίζω οι ασκήσεις ακολουθούσαν κανονικά το πρόγραμμα. Δλδ, αύριο θα κάνει η ομάδα που είναι κανονικά βάσει προγράμματος να κάνει το πείραμα. Μπορείτε να συνενοηθείτε με τον υπεύθυνο της άσκησης να πάτε μαζί με την 3η ομάδα ή αν έχετε άλλη προγραμματισμένη άσκηση να κανονίσετε μία άλλη μέρα για το πείραμα που χάσατε.

Σε εμάς τουλάχιστον έτσι γινόταν. Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι, πάντως επειδή κατά τη διάρκεια του εξαμήνου χάνονται/θα χαθούν και εργαστηριακές ημέρες οι ημέρες των αναπληρώσεων για τα εργαστήρια είναι κάπως ευέλικτες ;)
"I went numb when I learned to see..."

Re: Μηχανική Φυσικών Διεργασιών Ι (2012-13)

4
Νομίζω ότι γενικά τα εργαστήρια γίνονται ανάλογα με το πρόγραμμα που υπάρχει και ότι χάνεται πάει στο τέλος και γίνονται αναπληρώσεις..χωρίς να έχω ρωτήσει κάποιον όμως. Εγώ πάντως που είναι τρίτο τμήμα θα πάω αύριο κανονικά.

Re: Μηχανική Φυσικών Διεργασιών Ι (2012-13)

6
Μου απαντησε η κα Κροκίδα σε Mail που της εστειλα σχετικό με τα εργαστήρια:

''τα εργαστήρια τα οποία χάσατε θα τα αναπληρώσετε εκτός προγράμματος κατόπιν συνεννόησης με τους υπεύθυνους της κάθε άσκησης που χάσατε. Αύριο θα πραγματοποιηθούν τα εργαστήρια τα οποία ήταν εξ αρχής προγραμματισμένα να γίνουν.''

ΜΚ

:bigbeer:
ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ και στους Χημικους Μηχανικους!

Δύο Φράσεις Προκαλούν Αληθινό Τρόμο: ''Κάναμε ό,τι μπορούσαμε..'' και ''ο Βύντρα Σεντράρει! :o ''

Re: Μηχανική Φυσικών Διεργασιών Ι (2012-13)

7
Επισσυνάπτω το φυλλάδιο ασκήσεων που είχε δώσει η κα Κροκίδα την Πέμπτη. Είναι η 2η σειρά ασκήσεων συνολικά. Την προ-προηγούμενη Πέμπτη την 1η σειρά ασκήσεων την είχε δώσει ο κ. Ζιώμας (μέχρι την Τριτη 13/11 η παράδοση των ασκήσεων για τον κ.Ζιώμα). Ημερομηνία Παράδοσης: 2 βδομάδες(?)
DSC00532.JPG
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ και στους Χημικους Μηχανικους!

Δύο Φράσεις Προκαλούν Αληθινό Τρόμο: ''Κάναμε ό,τι μπορούσαμε..'' και ''ο Βύντρα Σεντράρει! :o ''

Re: Μηχανική Φυσικών Διεργασιών Ι (2012-13)

9
Παραθέτω 2 θέματα του 2007 και 2006 :rofl: :rofl:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
People who wish to analyze nature without using mathematics must settle for a reduced understanding