[5o] Αρχές Κυτταρικής Βιολογίας και Βιοχημείας (2019-20)

1
Καλησπερα βλεπω πως στην σελιδα του μαθηματος δεν εχει ανακοινωθει ημερομηνια για την 1η προοδο! Θα ανακοινωθεί; Γιατι αμα εγω πχ δεν παω ή λείπω πως θα το μαθω; Η ύλη της 1ης προόδου μηπως ξερουμε απο τωρα ποια ειναι;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος etsi την Πέμ 31 Οκτ 2019, 12:12 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Re: [5o] Αρχές Κυτταρικής Βιολογίας και Βιοχημείας (2019-20)

2
etsi έγραψε:Καλησπερα βλεπω πως στην σελιδα του μαθηματος δεν εχει ανακοινωθει ημερομηνια για την 1η προοδο! Θα ανακοινωθεί; Γιατι αμα εγω πχ δεν παω ή λείπω πως θα το μαθω; Η ύλη της 1ης προόδου μηπως ξερουμε απο τωρα ποια ειναι;
Για να γίνει πρόοδος πρέπει πρώτα να γίνουν μαθήματα. Και όσο πάει έτσι η κατασταση, μην περιμένεις να γινει σύντομα...
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: [5o] Αρχές Κυτταρικής Βιολογίας και Βιοχημείας (2019-20)

3
Ενταξει απλα ανησυχω γιατι δεν θελω να χασω την προοδο. Σιγουρα θα ανακοινώσουν την υλη και την ημερομηνια στο site της σχολης ή στο mycourses? Γιατι τωρα που κοιταω τις περσινες ανακοινωσεις πχ ειδα ημερομηνια μονο για την 2η προοδο και πουθενα για την 1η ! Ε πως θα το ξερω για να διαβασω και για να ερθω;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος etsi την Πέμ 31 Οκτ 2019, 12:43 am, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Re: [5o] Αρχές Κυτταρικής Βιολογίας και Βιοχημείας (2019-20)

4
Καλησπέρα επειδη εγω έχω το παλιο βιβλιο της Βιολογιας και οχι την 4η εκδοση μπορει καποιος να μου πει τι περιλαμβάνουν τα κεφάλαια Κεφ. 4 (έως σελ. 185)
Κεφ. 11 (έως σελ. 439)
Πχ στο δικο μου βιβλιο το κεφαλαιο 11 ξεκινάει στην σελιδα 451 ενω εδω λεει να διαβασουμε το 11 ως την 439 !
Αν κάποιος μπορει να βοηθήσει για να ξερω τι να διαβασω. Τα αλλα κεφαλαια θελω να πιστευω πως ειναι ιδια.

Re: [5o] Αρχές Κυτταρικής Βιολογίας και Βιοχημείας (2019-20)

8
Κωνσταντίνοςτζουμ έγραψε:είναι το κομμάτι των ιών από το κεφάλαιο 9
Καλησπερα ευχαριστω πολύ καραρχην! Εμενα στο Κεφαλαιο 9 δεν εχει τιποτα για τους ιους τα εχει στο 6. Τελος παντων ευχαριστω για την βοηθεια θα τα διαβασω απο το 6.
Μηπως σας εκανε η Δετση της λυσεις για το pdf Questions που χει ανεβασει γιατι δεν εχω ιδεα πως λυνονται. Αν τα εκανε μπορεις να μου τα στειλεις σε φωτογραφια αν γινεται;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος etsi την Πέμ 02 Ιαν 2020, 5:10 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Re: [5o] Αρχές Κυτταρικής Βιολογίας και Βιοχημείας (2019-20)

9
Θέματα Α προόδου 09/01
Από το κομμάτι του τοπακα είναι η β ομάδα θεμάτων
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Είναι ξεκούραστο να κουράζεσαι για αυτό που αγαπάς.