Re: Εγγραφές Χειμερινών Εξαμήνων 2014-2015

12
Εμένα μου είχε επιλογη πάνω και κεντρικά όταν πάω να δω τη δήλωση "Ακύρωση και Δημιουργία Νέας"
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Εγγραφές Χειμερινών Εξαμήνων 2014-2015

14
Άκυρο.. μόλις είδα ότι αναφέρεσαι σε ημιτελή δήλωση μαθηματων.. Αυτό που είπα είναι για όταν έχει υποβληθεί η δήλωση... :tomato: :tomato: :tomato:
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Εγγραφές Χειμερινών Εξαμήνων 2014-2015

16
Δοκίμασες να αλλάξεις browser??? καμιά φορα οι σελιδες της σχολής δουλευουν μονο με συγκεκριμένους και κυρίως -δυστυχως- internet explorer
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One

Re: Εγγραφές Χειμερινών Εξαμήνων 2014-2015

17
Μία ερώτηση.Κατά την εγραφή στο νέο εξάμηνο κάποια μαθήματα που πέρασα στην επαναληπτική αλλά δεν έχουν περαστεί στην καρτέλα ακόμα πρέπει να τα δηλώσω και θα τα σβήσει η γραμματεία μόλις περαστούν ή να μην τα δηλώσω καθόλου?

Re: Εγγραφές Χειμερινών Εξαμήνων 2014-2015

18
παλιά ίσχυε ότι τα δηλώνεις και εάν περαστούν διαγράφονται αυτόματα από τη γραμματεία... τώρα για καλό και για κακό κάνε μία ερώτηση απ' ευθείας στη γραμματεία.
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One

Re: Εγγραφές Χειμερινών Εξαμήνων 2014-2015

20
Εγώ η απορία που είχα καιρό ήταν τι συμβαίνει αν δηλώσω 2 μαθήματα επιλογής :tomato: . Τα παίζει το σύστημα, σου τα ψάλει ή έχεις να δώσεις κανονικά 2 μαθήματα & ας τα γράφουμε την ίδια ημέρα :tomato: :tomato: , τουλάχιστον παίρνουμε βιβλίο του εύδοξος & για τα 2 άν \( \exists \) ως επιλογή;
edit: το σκέφτομαι σοβαρά για 4ο εξάμηνο για να κάνω & Μαυρωτά & Μουτσάτσου.