Re: Forum Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ: Reloaded (forum v5)

11
Ευχαριστούμε Μάκη για την αφοσίωση και τις αλλαγές :)

Όποιος βρίσκει κάποιο link που να τον παραπέμπει στην παλιά σελίδα, θα μπορεί να το ποστάρει εδώ για να το έχουμε υπόψιν.

Υ.Γ.
MakisH έγραψε:Ξέχασα να πω ότι στα νέα features του phpBB 3.3 περιλαμβάνεται και η υποστήριξη για emoji!
ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΤΟ "ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ"; :p
Και για τις αποφάσεις,/ σ' εκείνες τις στιγμές της ανυπολόγιστης δύναμης μας,/ κανείς δεν πήρε την ευθύνη ύστερα από την ήττα.
Κι όχι γιατί δεν μετρήσαμε κόστη, συνέπειες ή απώλειες,/ αλλά ήτανε τέτοιες οι επιθυμίες/ που όλα τα δικαιολογήσαμε.

Re: Forum Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ: Reloaded (forum v5)

12
Ενεργοποίησα ξανά και το Tapatalk για πρόσβαση μέσω κινητού.

i griega έγραψε: Τρί 15 Σεπ 2020, 5:04 pm Υ.Γ.
MakisH έγραψε:Ξέχασα να πω ότι στα νέα features του phpBB 3.3 περιλαμβάνεται και η υποστήριξη για emoji!
ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΤΟ "ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ"; :p
Μάλλον όχι σύντομα. Όταν το είχαμε έπρεπε να το πειράξω πάρα πολύ για να το φέρω στα μέτρα μας, ενώ δεν φαίνεται να αναπτύσσεται πολύ ενεργά. Κατά τη γνώμη μου, πρέπει να κρατάμε τα extensions στο ελάχιστο δυνατό, αλλιώς δεν είναι βιώσιμη η συντήρηση. Μέχρι να βγει κάποιο επίσημο extension (που να υποστηρίζεται και από το theme μας), νομίζω θα πρέπει απλώς να γράφουμε "ευχαριστώ". ;-)

Re: Forum Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ: Reloaded (forum v5)

13
MakisH έγραψε: Τρί 15 Σεπ 2020, 5:21 pm Ενεργοποίησα ξανά και το Tapatalk για πρόσβαση μέσω κινητού.

i griega έγραψε: Τρί 15 Σεπ 2020, 5:04 pm Υ.Γ.
MakisH έγραψε:Ξέχασα να πω ότι στα νέα features του phpBB 3.3 περιλαμβάνεται και η υποστήριξη για emoji!
ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΤΟ "ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ"; :p
Μάλλον όχι σύντομα. Όταν το είχαμε έπρεπε να το πειράξω πάρα πολύ για να το φέρω στα μέτρα μας, ενώ δεν φαίνεται να αναπτύσσεται πολύ ενεργά. Κατά τη γνώμη μου, πρέπει να κρατάμε τα extensions στο ελάχιστο δυνατό, αλλιώς δεν είναι βιώσιμη η συντήρηση. Μέχρι να βγει κάποιο επίσημο extension (που να υποστηρίζεται και από το theme μας), νομίζω θα πρέπει απλώς να γράφουμε "ευχαριστώ". ;-)
Έτσι όμως χάνει την έννοια του "Like", αν και πλέον και το fb είναι ντεμοντε! Άντε, καλή αρχή και σε αυτή τη διεύθυνση! Καιρός ήταν να γίνει η αλλαγή, αν και τα νέα μου τα έφερε ο Ελβετικός άνεμος ;)
Hatred is Blind, Rage carries you Away...
and He who pures out Vengeance, runs the Risk of tasting a Bitter draught
...
One is All and All is One