Re: Γελοιογραφίες - Αστείες εικόνες

161
Φιλάρα Περικλή δε σε γνωρίζω κι ούτε θελω να σε μάθω. Ο μόνος λόγος που σου γράφω είναι η φτηνιάρα σου ανάρτηση για τους Αλβανούς.
Επειδή εγώ είμαι Αλβανός φοιτητής στην Ελλάδα, δε γουστάρω τη πάρτη σου να κοροιδεύεις τους συμπατριώτες μου. Ο ρατσισμός και ο φασισμός που σε διακρίνει κάνουν την ανάρτηση για φτύσιμο και μόνο.
Αν εσύ είσαι ένα ανθρωπάκι μίζερο και κομπλεξικό και το βγάζεις έξω διασύροντας μετανάστες και αλλοεθνείς, να πας να κοιταχτείς και το βράδυ πάρε αρχηγέ και μια χούφτα ηρεμιστικά.
Ευτυχώς που στην Ελλάδα, οι Έλληνες φοιτητές είναι πρώτα παιδιά και δεν έχουν καμιά σχέση με σένα. Συγχαίρω εσένα και τους γονείς σου για την αγωγή που πήρες και μεγάλε, άντε και σε ανώτερα.
Άνθρωποι σαν και εσένα έφτιαξαν τον κόσμο αυτό, και ανθρωποι σαν κι εμένα θα τον αλλάξουν.

Re: Γελοιογραφίες - Αστείες εικόνες

162
Φιλε @Peripous, κουλαρε λιγο, η εικονα αναφερεται στο αλβανικο χορτο, το οποιο φημιζεται οτι σε βαραει ασχημα. :T:

ΥΓ: Η φωτο ειναι απο το τρολλογκρουπ των ΤΕΙ, μου την εστειλαν αποκει.
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and has been widely regarded as a bad move.
-The Hitchhiker's Guide to the galaxy

Re: Γελοιογραφίες - Αστείες εικόνες

166
Φίλε peripous άσε ένα περιθώριο να έχεις λάθος. :) Επειδή ξέρω τον PeriklisP ξέρω ότι δεν μπορεί να το έλεγε ρατσιστικά. Αν και κατανοώ ότι είναι άσχημο να νιώθεις ότι προσβάλουν τους συμπατριώτες σου (κτ που βεβαίως δε συμμερίζομαι) δεν είναι ωραίο που προβαίνεις σε προσωπικούς χαρακτηρισμούς, χωρίς να τον ξέρεις. Εγώ δλδ πείθομαι. Μαζί του έβλεπα αλβανικές ταινίες σε φεστιβάλ κινηματογράφου, και ξέρω ότι δεν έχει καμία απολύτως ρατσιστική ιδεολογία. :T:

ΥΓ. το ξέρω ότι δίνω επικό επιχείρημα, αλλά μωρέ μωρέ μην τον αδικείς!!! :weep:
Einmal ist keinmal

Re: Γελοιογραφίες - Αστείες εικόνες

168
Δε μπορω να καταλαβω εσας που σπευδετε μεσα στην αντιδραστικη σας παραζαλη να υπερασπιστειτε τον ρατσισμο.

Μασκαρευετε τη μισαλοδοξια ως πλακα και την περιθωριοποιηση των κατατρεγμενων ως χαβαλε.

Κι εγω γνωριζω το εν λογω ατομο και διαφωνω με τους παραπανω... Εδω μου καθεται ο συγκεκριμενος

Re: Γελοιογραφίες - Αστείες εικόνες

169
Φίλε Post355, σε ευχαριστώ για την υποστήριξη αλλά πίστεψέ με δε τη χρειάζομαι. Θα σε συμβούλευα να την προσφέρεις στο φίλο σου που είναι παιδάκι. Εγώ είμαι άντρας και καθαρίζω μόνος μου. Δώσε του και το γαλατάκι του να ηρεμήσει!
Άντε, καλό βράδυ!
Όσο για σένα κοπελιά, ούτε σε ξέρω ούτε και θα ήθελα να σε μάθω. Αυτό όμως που θέλω να σου πω, είναι να μην πετάγεσαι σαν πορδή σε υποθέσεις που δε σε αφορούν και δε σε έχει καλέσει κανείς. Πιές κι εσύ σαν το φίλο σου το γαλατάκι ή το τσαγάκι σου και πήγαινε να κάνεις τα μαθηματάκια σου.
cron