Σχετικά με τους Μετεωρολόγους.

1
Θα βγάλω λίγο hate.....
Καταλαβαίνω ότι είναι πολύ δύσκολο να προβλέψει κανείς κάτι τόσο σύνθετο όσο ο καιρός, αλλά πραγματικά ο βαθμός που πέφτουν έξω είναι τρομαχτικός.
Δεν γίνεται να μην μπορείς να προβλέψεις τον καιρό που θα κάνει αύριο.....
Και μου βγαίνουν στην τηλεόραση και λένε τον καιρό σε 2 εβδομάδες με αβεβαιότητα 2000%.

Πραγματικά τι μοντέλα χρησιμοποιούν και πόσο απαρχαιωμένα είναι;

Re: Σχετικά με τους Μετεωρολόγους.

2
Antonyd έγραψε:Θα βγάλω λίγο hate.....
Καταλαβαίνω ότι είναι πολύ δύσκολο να προβλέψει κανείς κάτι τόσο σύνθετο όσο ο καιρός, αλλά πραγματικά ο βαθμός που πέφτουν έξω είναι τρομαχτικός.
Δεν γίνεται να μην μπορείς να προβλέψεις τον καιρό που θα κάνει αύριο.....
Και μου βγαίνουν στην τηλεόραση και λένε τον καιρό σε 2 εβδομάδες με αβεβαιότητα 2000%.

Πραγματικά τι μοντέλα χρησιμοποιούν και πόσο απαρχαιωμένα είναι;
δεν ξέρω σε ποιο σάιτ κοιτάς, αλλά μια χαρά είχαν προβλέψει τις βροχές σήμερα και χθες το απόγευμα...

(Φαν φακτ, και πέρσι τέτοιες μέρες έβρεχε)
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Σχετικά με τους Μετεωρολόγους.

3
KiritoShu έγραψε:
Antonyd έγραψε:Θα βγάλω λίγο hate.....
Καταλαβαίνω ότι είναι πολύ δύσκολο να προβλέψει κανείς κάτι τόσο σύνθετο όσο ο καιρός, αλλά πραγματικά ο βαθμός που πέφτουν έξω είναι τρομαχτικός.
Δεν γίνεται να μην μπορείς να προβλέψεις τον καιρό που θα κάνει αύριο.....
Και μου βγαίνουν στην τηλεόραση και λένε τον καιρό σε 2 εβδομάδες με αβεβαιότητα 2000%.

Πραγματικά τι μοντέλα χρησιμοποιούν και πόσο απαρχαιωμένα είναι;
δεν ξέρω σε ποιο σάιτ κοιτάς, αλλά μια χαρά είχαν προβλέψει τις βροχές σήμερα και χθες το απόγευμα...

(Φαν φακτ, και πέρσι τέτοιες μέρες έβρεχε)
Αναφέρομαι στις προβλέψεις τους ανά ώρα ανά περιοχή. Γιατί οκ το ότι θα βρέξει μέσα στην μέρα δεν μου λέει κάτι.
Γιατί αυτοί σου έχουν και καλά προβλέψεις ανά ώρα που είναι ότι να ναι.....
cron