Καλή χρονιά!!!

1
Συμφορουμίτες και συμφορουμίτισσες,
Η συντονιστική ομάδα του φόρουμ σας εύχεται το νέο έτος να είναι σαφώς καλύτερο από το προηγούμενο, και να φέρει ό,τι δεν έφερε το 2016. Κάθε χρονιά έρχεται μόνο μια φορά με τα καλά, τα κακά και τα χειρότερα της. Αλλά ας μην ξεχνάμε πως στο τέλος της μέρας, για όσα γίνουν φέρουμε και εμείς ένα μερίδιο ευθύνης, για αυτό ας μη μένουμε άπραγοι σε όσα μας στενοχωρούν, όσα μας πληγώνουν και όσα μας εμποδίζουν να προχωρήσουμε. Ας επιληφθούμε των ευθυνών μας, ας αφησουμε τον ωχαδερδισμό στην άκρη και κάνουμε ό,τ καλύτερο μπορούμε για τους γύρω μας και για τους ευτούς μας. Σήμερα ξεκινάει ένα καινούργιο βιβλιο 365 σελίδων. Φροντίστε να το κάνετε ποιοτικό και εμπορικό συνάμα
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Καλή χρονιά!!!

2
Ήταν το 2016 χάλια; Για πολλούς φαίνεται ήταν. Αν ήταν και για εσάς, βρέθηκε η εξήγηση!

Topic ευχών 2017: KiritoShu
Topic ευχών 2016: -
Topic ευχών 2015: KiritoShu

Κυρίες και κύριοι.....(ταραμταραμταραμμμμμμ)..... το 2017 θα είναι εντάξει, ο KiritoShu ευχήθηκε, θα γλιτώσουμε από την οργή του! :D

ΥΓ: Ίσως φταίει που για το 2016 είχα κάνει εγώ μια απόπειρα ευχών...
ΥΓ 2: :heart: KiritoShu :heart:

Re: Καλή χρονιά!!!

4
Καλή χρονιά και από εμένα! Στο χέρι σας είναι να έχετε μια όμορφη χρονιά ανεξάρτητα από το ποιος ευχήθηκε και ποιος δεν ευχήθηκε! Ολά είναι θέμα οπτικής γωνίας ;)

Από μεριάς μου, εύχομαι ο καθένας σας αυτή τη χρονιά να βρεί τον προσωπικό του φάρο! :)

Και για τις αποφάσεις,/ σ' εκείνες τις στιγμές της ανυπολόγιστης δύναμης μας,/ κανείς δεν πήρε την ευθύνη ύστερα από την ήττα.
Κι όχι γιατί δεν μετρήσαμε κόστη, συνέπειες ή απώλειες,/ αλλά ήτανε τέτοιες οι επιθυμίες/ που όλα τα δικαιολογήσαμε.