Re: Chemicovision 2.0

81
KiritoShu έγραψε:μπορούσες και χειρότερα
Δεν το νομίζω, δεν είχα πολλά χειρότερα κατά νου, όμως για να κάνουμε μια επιβεβαίωση θεωρείς πως θα ήταν χειρότερο αυτό που έστειλά ή την εναλλακτική μου. Το βρήκα απλώς πολυ μ@#$%^* και νόμιζα πως δεν ταίριαζε (από μια άποψη βεβαίως δεν \( \exists \) μεγάλη διαφορά όμως νόμιζα πως θα ήταν & χειρότερο αυτό που έστειλα από ακουστική άποψη)
edit:
[offtopic]
πολύ σαβούρα έπεσε! Έχω προβλήματα στην σύνδεση! Σίγουρα κάπως θα συνδέονται :lol:
edit2 :Όταν άκουσα για trash μου ήρθε στο μυαλό αυτό ταίριαζε; :razz:

Re: Chemicovision 2.0

82
Η δεύτερη εναλλακτική σου επιβεβαιώνει τα λεγόμενά μου. Όντως μπορούσες χειρότερα.. :P Σίγουτα θα έβαζα τον Betατζη πάνω από την κόμπρα :tomato: :tomato:
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Chemicovision 2.0

83
1. Papajim202: 5

2. Engegen: 1 ( για εμένα αυτό δεν είναι trash ... :( )

3. juliette22: 3 ( ωραία προσπάθεια αλλά ο ανταγωνισμός ήταν μεγάλος ;) )

4. Xgal: 8

5. KiritoShu: 15 ( η αλήθεια είναι ότι δεν έπρεπε να λείπει η Bizzy BOO από αυτόν τον γύρο ! :tomato: )

6. ojunm: ( συγνώμη αν το είχαν βάλει και στην προηγούμενη Chemicovision , αλλά δεν παρακολουθούσα φανατικά και δεν το θυμόμουν ... :( )

7. PeriklisP: 2 ( λόγω του ότι είναι αρκετά εμπορικό δεν θα το χαρακτήριζα καθαρά trash ... )

8. AnastasiaN: 10 ( θα το έβαζα πιο ψηλά αλλά σε αντίθεση με τα υπόλοιπα δεν με ξάφνιασε ... )

9. fotinit17: 6

10. griega: 12 ( σε παραδέχομαι :T: )

Re: Chemicovision 2.0

84
Το κριτήριο γι' αυτή την ψηφοφορία ήταν: όσο πιο χάλια το τραγούδι, τόσο πιο υψηλή βαθμολογία. Εάν έχετε χαμηλή βαθμολογία να χαίρεστε που δεν έχετε γνώσεις πάνω σε αυτό το "είδος" μουσικής.

1. Papajim202: 8 (Σταθερή αξία, δε μπορώ να το χαρακτηρίσω σκουπίδι δυστυχώς. Ο σχετικά υψηλός βαθμός συνάδει με το σέβας που τρέφω για τον "καλλιτέχνη" :tomato: )
2. Engegen: 1 (Είπαμε, να χαίρεστε αν έχετε χαμηλό βαθμό)
3. juliette22: 2 (Βαρετό, αλλά όχι αρκετά σκουπίδι σε σχέση με άλλα που γνωρίζω)
4. Xgal: 10 (Πολύ καλή προσπάθεια! :) )
5. KiritoShu: 15 (Κατά κοινή ομολογία το χειρότερο (μετά την κόμπρα), αηδία, ας της μάθει κάποιος να ραπάρει. Αν και είπες πως ο betατζής είναι καλύτερος απ' την κόμπρα, οπότε δεν αξίζεις το 15 :bleh: )
6. ojunm: 5 (Πιο πολύ καφρίλα θα το χαρακτήριζα, παρά trash)
7. PeriklisP: 3 (Μπλιαχ, απλά δεν μπορούσα να την αντικρίζω. Το τραγούδι δεν το λες και τόσο σκουπίδι)
8. AnastasiaN: 6 ('νταξει)
9. fotinit17: 12 (Γιατί, γιατί μου θύμισες την ύπαρξή του; -Αν και δεν είχα δει ποτέ το βιντεοκλίπ)
10. griega: :heart: :heart: :heart: Κανένα δεν τη φτάνει!!!! Και αν κάποιος ενδιαφέρεται (από την περιγραφή του βίντεο):
SIGNED COPIES ORIGINAL CD KOMPRA 13 EURO ONLY VIA PAYPAL [...] LOVE ME OR HATE ME....KOMPRA IS HERE TO STAY!!

Υ.Γ 1. Θέλω κι άλλο γύρο trash!
Υ.Γ 2. Θέλω κι άλλες ασόβαρες κατηγορίες.
Υ.Γ 3. Το κοινό θα ψηφίσει ποτέ;
Και για τις αποφάσεις,/ σ' εκείνες τις στιγμές της ανυπολόγιστης δύναμης μας,/ κανείς δεν πήρε την ευθύνη ύστερα από την ήττα.
Κι όχι γιατί δεν μετρήσαμε κόστη, συνέπειες ή απώλειες,/ αλλά ήτανε τέτοιες οι επιθυμίες/ που όλα τα δικαιολογήσαμε.

Re: Chemicovision 2.0

86
Όλα ένα κ ένα, κανένα δεν κατάφερα να ακούσω ολόκληρο :razz:
1. Papajim202: 12 (κλασσική αξία)
2. Engegen: 6
3. juliette22: 3
4. Xgal: 1
5. KiritoShu: 15 (μαργαριτάρι :inlove: )
6. ojunm: 4
7. PeriklisP: 2
8. AnastasiaN: 8
9. fotinit17: -
10. griega: 10

Re: Chemicovision 2.0

87
Xgal έγραψε:Όλα ένα κ ένα, κανένα δεν κατάφερα να ακούσω ολόκληρο :razz:
1. Papajim202: 12 (κλασσική αξία)
2. Engegen: 6
3. juliette22: 3
4. Xgal: 1
5. KiritoShu: 15 (μαργαριτάρι :inlove: )
6. ojunm: 4
7. PeriklisP: 2
8. AnastasiaN: 8
9. fotinit17: -
10. griega: 10

ΣΟΡΥ παιδιά, λάθος μου! Αντί να πατήσω απάντηση στο ποστ του Xgal πάτησα επεξεργασία και έγραψα πάνω στο προηγούμενο ποστ!!! :inlove: :inlove: :inlove:

Αυτή είναι η δικιά μου βαθμολογία, όχι του Xgal! Αν ξέρει κανα καλό παιδάκι πώς επαναφέρεται το ποστ ας με διαφωτίσει μην κανω καμια αλλη βλακεια!
"I went numb when I learned to see..."

Re: Chemicovision 2.0

89
1. Papajim202: - (ελα στον παππου τον ερωτιαρη :tomato: )
2. Engegen: 2
3. juliette22: 6
4. Xgal: 5
5. KiritoShu: 12 ( BURN THE WITCH)
6. ojunm: 1 (μου αρεσε πολυ αλλα ειναι καφριλα οχι trash )
7. PeriklisP: 3
8. AnastasiaN: 8
9. fotinit17: 10
10. griega: 15 (ηταν η δευτερη επιλογη μου. ΚΟΜΠΡΑΑΑΑΑ :worship: )
“Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way when you criticize them, you are a mile away from them and you have their shoes.”

Re: Chemicovision 2.0

90
1. Papajim202: 3 (πολύ κλασσικό, τόσο που έχει καεί)
2. Engegen: 4 (από εδώ και κάτω, τα θεωρώ ή πολύ light σαβούρα, ή invalid)
3. juliette22: - (κοιτάξτε τα wiki-σχόλια κάτω από τη βαθμολογία μου)
4. Xgal: 8 (δεν πιστεύω ότι ήταν πιο σαβούρα από τα άλλα, απλά πήρες τόσο γιατί μου θύμισες καθάρισμα του Halloween)
5. KiritoShu: 10 (άλλη μια επιλογή που αγνοούσα...)
6. ojunm: 6 (ενδιαφέρον, αλλά σε Πλοκαμι και Tsopana θα εβαζα παραπανω)
7. PeriklisP: 2 (το πιο αντέξιμο από όλα)
8. AnastasiaN: 15 (διδάσκεις ήθος και κουλτούρα με ό,τι στέλνεις!!!)
9. fotinit17: 12 (ενδιαφέρουσα επιλογή, ξέφυγες από την πεπατημένη)
10. griega: 1 (το θεωρώ invalid γιατί έχει γίνει viral μόνο μέσω αποσπάσματος από συγκεκριμένη εκπομπή. Δεν βρηκα ούτε βιντεοκλιπ ουτε κατι άλλο. Με τον ίδιο τρόπο θα θεωρούσα invalid κάποιο κομματι απο τα Παρατράγουδα πχ)

Όσο για τη δικιά μου επιλογή:
Πρόκειται για trashίλα εκ Ρωσίας, δλδ 3 (όχι μόνο 1 όπως νόμιζες AnastasiaN) κοπελίτσες που νομίζουν ότι κάνουν ποπ μουσική αλλά στην κυριολεξία εκδίδονται μέσω οθόνης!!! Μεγαλο σουξέ τα κορίτσια, σας άνοιξα νέους ορίζοντες ^^
9 για το carefree και το κοινωνικό μήνυμα