Re: Chemicovision 2.0

201
@Engegen Δεν έχουμε αρνητική βαθμολογία (θεωρητικά), αλλά το κλίμα των τραγουδιών νομίζω το επέβαλλε (όσο και αν δε με συμφέρει γιατί είπα να το παίξω κυριλέ :P) Νομίζω ο καθένας πρέπει να ψηφίσει ανάλογα με το πως του "μιλάνε" το Χριστούγεννα (Τί είπα πάλι ο άνθρωπος..... :tomato: :tomato: )
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Chemicovision 2.0

203
@ ojumn Όλοι ''θεσμοί" απαιτούν μια αμοιβαία συνεννόηση. Όταν ξεκινουσαμε με κυνηγούσατε, τώρα δεν είστε συνεπείς. Πρέπει να καταλάβεις οτι chemicovision χωρίς συμμετέχοντες δεν έχει νόημα και λόγω του μικρού αριθμού παικτών κιόλας αν δε μου στείλετε καταστρέφεται το παιχνίδι από μόνο του. Κοινή λογική είναι!
Ζεις με τους άλλους, δε ζεις για τους άλλους

Re: Chemicovision 2.0

204
Πάντως εγώ πίστευα ότι πρώτα βγαίνει η βαθμολογία πρώτα και μετά ξεκινά ο νέος γύρος όπου στέλνουμε τραγούδια(όπως γινόταν και στους προηγούμενους γύρους που πάλι είχαν αργήσει άτομα) άρα όντως δεν υπήρχε συννενόηση. Και δε ξέρω για τον ojunm αλλά μια χαρά συνεπής ήμουν σε αυτό το παιχνίδι και περισσότερο για αυτό ξενέρωσα.

Τεσπα τα επιχειρήματα μου τα 'πα, ας συνεχίσει ο γύρος όπως ξεκίνησε για να μην μπερδεύτουν άτομα και την πληρώσουν και άλλοι.

Re: Chemicovision 2.0

205
Όχι ότι θέλω να αποδώσω δίκιο στον μοδετάτορα αλλά.....
Καλησπέρα! Ομολογώ με εκπλήξατε ευχάριστα! Μπράβο για την ποικιλία και τη γενναιότητα που δείξατε! Ψηφίστε παρακαλώ με τον ίδιο ζήλο μέχρι την Παρασκευή για να μάθουμε ποιο είναι το αγαπημένο τραγούδι του σπουδίου πλην παρεξηγημένου και αιρετικού αυτού καλλιτέχνη... Ταυτοχρόνως μου στέλνετε σε πμ το αγαπημένο σας Χριστουγεννιάτικο τραγούδι για τον επόμενο γύρο! Καλή επιτυχία, είθε να νικήσει ο καλύτερος! (Φυσικά ανεξαρτήτως αποτελέσματος κερδίζει η Μουσική)
Post by thanassious » Sun 14 Dec 2014, 9:54 pm
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Chemicovision 2.0

207
Εγώ πάντως μια φορά έστειλα την συμμετοχή μου την ίδια μέρα με τους ψήφους μου . Τέλος πάντων δεν θέλω να επιμείνω άλλο , θα πρότεινα στον συντονιστή να ηρεμήσει λίγο ... Στο κάτω κάτω παιχνίδι είναι όχι παράδοση εργασίας ... ( φιλικά :bigbeer: )

Re: Chemicovision 2.0

208
thanassious έγραψε:@ ojumn Όλοι ''θεσμοί" απαιτούν μια αμοιβαία συνεννόηση. Όταν ξεκινουσαμε με κυνηγούσατε, τώρα δεν είστε συνεπείς. Πρέπει να καταλάβεις οτι chemicovision χωρίς συμμετέχοντες δεν έχει νόημα και λόγω του μικρού αριθμού παικτών κιόλας αν δε μου στείλετε καταστρέφεται το παιχνίδι από μόνο του. Κοινή λογική είναι!
Όπως και να χει, νομίζω οτι δεν υπάρχει λόγος να τους ξενερώνεις χριστουγεννιάτικα! :giveup: Το παιχνίδι το κάνουμε για να χαβαλεδιάζουμε και να περνάμε καλά, όχι να αγχωνόμαστε με προθεσμίες. Κοινή λογική είναι!
"I went numb when I learned to see..."

Re: Chemicovision 2.0

209
Δεν νομίζω ότι αγχώνεται κανείς! :bleh: Ούτε ότι ο συντονιστής το έκανε με κακή πρόθεση. :) Εμένα μου φάνηκε χιουμοριστική αντιμετώπιση των προθεσμιών που δεν τηρούνται. Το παιχνίδι κάνει κοιλιά με τις βδομάδες να περνάνε και τους γύρους να μην προχωράνε. Ας χαλαρώσουμε όλοι και ας στέλνουμε στην ώρα μας ώστε να κρατάει ένα ρυθμό η φάση και να έχει πλάκα! :T:
Einmal ist keinmal
cron