Re: Chemicovision

352
Παίκτης 6: 10 (Μου θύμισες την επικίλα αυτού του τραγουδιού https://www.youtube.com/watch?v=-onQcF95pfs )
Εκεί στηρίχθηκα (η επικίλα είναι κλισέ, αρέσει σε όλους 8-) ) μήπως και καταφέρω τίποτα βαθμολογικά σε αυτό το γύρω της ελεύθερης επιλογής(χρειαζόμουν ένα καλό come back μετά το βατερλό της τελευταίας φοράς). Εναλλακτικά θα έστελνα Numb/Encore αλλά πιστεύω οι Evanescense έχουν μεγαλύτερη απήχηση από ότι οι Linking Park/Jay Z.
Jealousy is the fear or apprehension of superiority: envy our uneasiness under it.
-William Shenstone

Re: Chemicovision

354
@maria93: Καλά εμένα με μαγνήτισες κιόλας επειδή βρήκα και το αντίστοιχο που παίζει η Lindsey :P Αλλά αυτό με την επικίλα ισχύει εν μέρει. Προσωπικά κάτι όχι τόσο γνωστό σε μένα και ωραίο θα μου άρεσε περισσότερο απο ένα εξίσου ωραίο τραγούδι αλλά πασίγνωστο. Όταν κάτι είναι πολύ διάσημο το χεις συνηθίσει που το άκουγες συνέχεια και δίνει ένα πλην μερικές φορές.

Re: Chemicovision

355
MakisH έγραψε:Εγώ το My Immortal το είχα πρωτομάθει όταν το είχα βρει ως εναλλακτική μουσική σε αυτή τη σκηνή (νομίζω) από το Final Fantasy VII: https://youtu.be/9qnyxd7Vq0Q?t=44s
Και το αυθεντικό και το My Immortal πολύ ωραία!
Βάλε και κανένα spoiler alert :P To 1o CD το κατέστρεψες για κάποιον που δε το ξερε :P

Re: Chemicovision

356
Παίκτης 1: 12 (αυτή η μουσική είναι υπέροχη)
Παίκτης 2: 6 (απ' τα καλύτερά σου!)
Παίκτης 3: 2
Παίκτης 4: 3
Παίκτης 5: 1
Παίκτης 6: 00
Παίκτης 7: - (για να μυηθείτε και στο Σπύρο Ζαγοραίο)
Παίκτης 8: 8 (σίγουρα άξιζε παραπάνω)
Παίκτης 9: 10 (επίσης απ' τα καλύτερά σου)
Παίκτης 10: 4
Παίκτης 11: 7 (Huggy Bear Brown :heart: )
Παίκτης 12: 5

Αν θεωρείτε ότι το τραγουδι σας αδικήθηκε, σας προτείνω να πειραματιστείτε με κάτι παραπάνω απ' τη φενάκη της "ποιότητας".

Αγαπητοί συμπαίκτες, καλή επιτυχία στον τελικό ;) . Χαίρομαι που ο KiritoShu μας έβαλε ελεύθερη επιλογή!
Και για τις αποφάσεις,/ σ' εκείνες τις στιγμές της ανυπολόγιστης δύναμης μας,/ κανείς δεν πήρε την ευθύνη ύστερα από την ήττα.
Κι όχι γιατί δεν μετρήσαμε κόστη, συνέπειες ή απώλειες,/ αλλά ήτανε τέτοιες οι επιθυμίες/ που όλα τα δικαιολογήσαμε.

Re: Chemicovision

360
Για αυτόν τον γύρο τους αφήνω να σκοτωθούν μεταξύ τους. Στο μεγάλο τελικό μην ανησυχείς θα ψηφίσετε όλοι :bleh:
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα