Re: [8o] Περιβαλλοντική Μηχανική (2015-16)

31
pasiakos έγραψε:Παιδιά καλησπέρα.Είμαι φοιτητής στο ΑΠΘ. Επιθυμώ να ανταλλάξω το βιβλίο του Metcalf που έχω αγοράσει με αυτό του κυρίου Λυμπεράτου. Αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται ας ενημερώσει.
Εννοείς και τους δυο τόμους?
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: [8o] Περιβαλλοντική Μηχανική (2015-16)

32
Καλησπέρα.Η αλήθεια είναι πως εννοούσα μόνο τον πρώτο.Ωστόσο έχω και τους δύο και είναι κυριολεκτικά άθικτα τα βιβλία.Θα μπορούσες να μου δώσεις και το δεύτερο βιβλίο του Λυμπεράτου "εισαγωγή στη βιοχημική μηχανική" για να είναι πιο ισορροπημένη η ανταλλαγή?

Re: Πωλείται/Χαρίζεται/Ζητείται/Ανταλλάσσεται

33
Πωλουνται τα παρακατω μεταχειρισμενα βοηθηματα 5€ το ενα. Οποιος ενδιαφερεται, πμ.

Γραμμική Αλγεβρα, Γκαρούτσος
Φυσική 1, Γκαρούτσος
Θέματα Φυσικής 1, Μοίρας
Ηλεκτρομαγνητισμός(Φυσική 2), Γκαρούτσος
Ηλεκτροτεχνία Ι, Γκαρούτσος
Αριθμητική Ανάλυση, Γκαρούτσος
Εισαγωγή στην Κβαντομηχανική, Γκαρούτσος

Re: Πωλείται/Χαρίζεται/Ζητείται/Ανταλλάσσεται

34
Update!
Margot. έγραψε:Πωλουνται τα παρακατω μεταχειρισμενα βοηθηματα 5€ το ενα. Οποιος ενδιαφερεται, πμ.

Γραμμική Αλγεβρα, Γκαρούτσος
Φυσική 1, Γκαρούτσος
Θέματα Φυσικής 1, Μοίρας

Ηλεκτρομαγνητισμός(Φυσική 2), Γκαρούτσος
Ηλεκτροτεχνία Ι, Γκαρούτσος
Αριθμητική Ανάλυση, Γκαρούτσος
Εισαγωγή στην Κβαντομηχανική, Γκαρούτσος

Re: Πωλείται/Χαρίζεται/Ζητείται/Ανταλλάσσεται

35
Margot. έγραψε:Update!
Margot. έγραψε:Πωλουνται τα παρακατω μεταχειρισμενα βοηθηματα 5€ το ενα. Οποιος ενδιαφερεται, πμ.

Γραμμική Αλγεβρα, Γκαρούτσος
Φυσική 1, Γκαρούτσος
Θέματα Φυσικής 1, Μοίρας

Ηλεκτρομαγνητισμός(Φυσική 2), Γκαρούτσος
Ηλεκτροτεχνία Ι, Γκαρούτσος

Αριθμητική Ανάλυση, Γκαρούτσος
Εισαγωγή στην Κβαντομηχανική, Γκαρούτσος
Ποστ εκ μέρους φίλου:

Εκτός από τα παραπάνω πωλούνται και τα εξής:
Ολοκληρωματα, Γκαρουτσος, 5€
Αριθμητική Ανάλυση, Γκαρουτσος, 5€
Συνήθεις διαφορικές εξισώσεις, Γκαρουτοσος (προηγούμενη έκδοση), 3€
Συναρτήσεις πολλών μεταβλητών, Γκαρουτσος(προηγούμενη έκδοση), 3€
Μαθηματική Ανάλυση τεύχος ΙΙ, Γκαρουτσος (προηγούμενη έκδοση), 3€

Χαρίζονται γατάκια

37
Χαρίζονται γατάκια (3) ~1 εβδομαδας, κάποιος τα παράτησε στην είσοδο της πολυκατοικίας μας, τα πλύναμε, τα ταΐζουμε και η γάτα μας είναι πολύ φιλική μαζί τους, αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει η δυνατότητα να τα φροντίζουμε επ' αόριστον...

Εαν κάποιος επιθυμεί να αναλάβει ένα ή ξέρει κάποιον που να μπορεί, ας στείλει ένα ΠΜ!
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and has been widely regarded as a bad move.
-The Hitchhiker's Guide to the galaxy

Re: Πωλείται/Χαρίζεται/Ζητείται/Ανταλλάσσεται

38
Πωλείται Tablet Samsung Galaxy Tab E, 2 ετών σε πολύ καλή κατάσταση. Είναι ελάχιστα χρησιμοποιημένο. Τιμή 120 ευρώ. Δώρο Power bank 6000mAh. Για λεπτομέρειες ή/και παζάρεμα, στείλτε προσωπικό μήνυμα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος KiritoShu την Κυρ 27 Αύγ 2017, 6:18 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Πωλείται/Χαρίζεται/Ζητείται/Ανταλλάσσεται

39
Καλησπέρα , αναζητώ για αγορά το βιβλίο Βασικές διεργασίες χημικής μηχανικής, McCabe Warren L.,Smith Julian C.,Harriott Peter.Εάν κάποιος το διαθέτει παρακαλώ να μου στείλει email για να επικοινωνήσουμε !
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος iris97 την Δευ 15 Ιαν 2018, 3:27 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Re: Πωλείται/Χαρίζεται/Ζητείται/Ανταλλάσσεται

40
Αν καποιος εχει και ενδιαφερεται να πουλησει τον δευτερο τομο παπαιωαννου ρευστα ενδιαφερομαι να τον αγορασω. Pm me
“Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way when you criticize them, you are a mile away from them and you have their shoes.”
cron