Re: Για το Ρεκόρ Γκίνες!

21
i griega έγραψε:Μάστορα, δοκίμασα στο σπίτι το πείραμα του βίδεο και μου γκρεμίστηκε... :weep: Τι να κάνω; Δικαιούμαι κάποιου είδους ηθική (ή/και οικονομική) αποζημίωση; :rant:
ΤΟ ΣΠΙΤΙ; :cry: Μήπως δεν άντεξε τις φορτίσεις των 12g; Το μοντέλο είναι ok;

Re: Για το Ρεκόρ Γκίνες!

22
όχι μόνο το δικό μου... :cry:
Και για τις αποφάσεις,/ σ' εκείνες τις στιγμές της ανυπολόγιστης δύναμης μας,/ κανείς δεν πήρε την ευθύνη ύστερα από την ήττα.
Κι όχι γιατί δεν μετρήσαμε κόστη, συνέπειες ή απώλειες,/ αλλά ήτανε τέτοιες οι επιθυμίες/ που όλα τα δικαιολογήσαμε.
Συνημμένα
pescara_big-2000.jpg

Re: Για το Ρεκόρ Γκίνες!

23
i griega έγραψε:Μάστορα, δοκίμασα στο σπίτι το πείραμα του βίδεο και μου γκρεμίστηκε... :weep: Τι να κάνω; Δικαιούμαι κάποιου είδους ηθική (ή/και οικονομική) αποζημίωση; :rant:
γιατί ο 007 και ο geoste γράφουν από το λογαριασμό της i griega?
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: Για το Ρεκόρ Γκίνες!

24
Από ότι βλέπετε κύριοι διαχειριστές οι κύριοι δεν μπορούν να δουν πέρα από το πουλί τους.
Δεν έχω τίποτα άλλο να πω παρά μόνο ότι με αυτούς τους Έλληνες αυτή η πατρίδα δεν έχει κανένα μέλλον.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος i griega την Τετ 31 Αύγ 2016, 8:18 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Ο χρήστης seismic έλαβε προειδοποίηση για αυτή τη δημοσίευση

Re: Για το Ρεκόρ Γκίνες!

25
Στην αρχή σε δούλευα μόνο εγώ. Τώρα που πήραν θάρρος και όλοι οι άλλοι, έχεις καταντήσει το νούμερο του φόρουμ...Περίγελος σε όλο το ιντερνετ (γελάνε μαζί σου από καθηγητές του Πολυτεχνείου, μέχρι το κάθε τελευταίο τσουτσέκι...)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος i griega την Τετ 31 Αύγ 2016, 8:18 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Ο χρήστης seismic_pwner έλαβε προειδοποίηση για αυτή τη δημοσίευση
Βλάκας με...πατέντα!!!

Re: Για το Ρεκόρ Γκίνες!

26
KiritoShu έγραψε:
i griega έγραψε:Μάστορα, δοκίμασα στο σπίτι το πείραμα του βίδεο και μου γκρεμίστηκε... :weep: Τι να κάνω; Δικαιούμαι κάποιου είδους ηθική (ή/και οικονομική) αποζημίωση; :rant:
γιατί ο 007 και ο geoste γράφουν από το λογαριασμό της i griega?
Εγώ είμαι φίλτατε, πώς να στο αποδείξω;;;
seismic έγραψε:Από ότι βλέπετε κύριοι διαχειριστές οι κύριοι δεν μπορούν να δουν πέρα από το πουλί τους.
Δεν έχω τίποτα άλλο να πω παρά μόνο ότι με αυτούς τους Έλληνες αυτή η πατρίδα δεν έχει κανένα μέλλον.
seismic_pwner έγραψε:Στην αρχή σε δούλευα μόνο εγώ. Τώρα που πήραν θάρρος και όλοι οι άλλοι, έχεις καταντήσει το νούμερο του φόρουμ...Περίγελος σε όλο το ιντερνετ (γελάνε μαζί σου από καθηγητές του Πολυτεχνείου, μέχρι το κάθε τελευταίο τσουτσέκι...)
Η ανάρτησή σου/σας με προσβάλλει προσωπικά.

Το ότι κανείς δεν παίρνει στα σοβαρά την "πατέντα" σου δε σου επιτρέπει να υβρίζεις προς πάσα κατεύθυνση ακόμα και όταν οι άλλοι αστειεύονται. Σε/σας έχουμε προειδοποιήσει αρκετές φορές, αλλά δε φαίνεται να βάζεις/βάζετε μυαλό. Όπως βλέπετε σε περιόδους εξεταστικής τα μέλη της κοινότητας δε θα ήθελαν να ενοχλούνται από τις αναρτήσεις σου/σας. Λαβαίνετε και τη 2η προειδοποίησή σας και το θέμα κλειδώνεται.

Τέλος θα ήθελα να πω πως η Ελλάδα τρώει τα παιδιά της, αλλά και τα παιδιά της θα φάνε την Ελλάδα :tomato:

Καλή συνέχεια και σου εύχομαι να μπεις στο βιβλίο Γκίνες και να πάρεις και νόμπελ.
Και για τις αποφάσεις,/ σ' εκείνες τις στιγμές της ανυπολόγιστης δύναμης μας,/ κανείς δεν πήρε την ευθύνη ύστερα από την ήττα.
Κι όχι γιατί δεν μετρήσαμε κόστη, συνέπειες ή απώλειες,/ αλλά ήτανε τέτοιες οι επιθυμίες/ που όλα τα δικαιολογήσαμε.