Προσοχή! Ο κάθε χρήστης φέρει όλη την ευθύνη των όσων γράφει. Σε περίπτωση λογομαχίας, οι συντονιστές δεν είναι υποχρεωμένοι να υπερασπιστούν κανέναν. Δεν υπάρχει "επίσημη άποψη του forum" (καθώς σε αυτό γράφει ο οποιοσδήποτε) και δεν θα πρέπει να στοχοποιείται αυτό λόγω μηνυμάτων μεμονωμένων μελών του. Σημειώστε πως, σε περίπτωση που η κατάσταση ξεφύγει εκτός ελέγχου, οι συντονιστές διατηρούν το δικαίωμα του κλειδώματος θεμάτων και επιβολής κυρώσεων. Θα πρέπει αυτό να γίνει σεβαστό ως προσπάθεια διατήρησης της ειρήνης και όχι ως "κόλπο" για να προαχθεί μια συγκεκριμένη άποψη. Παρακαλούμε επίσης να αποφεύγετε τις μακροσκελείς απαντήσεις.

Re: Φασιστικά συνθήματα σε στέκι της ΔΑΠ

11
007 έγραψε:Πέρα από το report και την "ειρωνεία", εξέφρασα και μια άποψη την οποία για ευνόητους λόγους δεν έκανες και δεν θα κάνεις τον κόπο να σχολιάσεις.
Προφανώς και όχι γιατί είμαι πρόβατο και πώς μπορεί ένα πρόβατο να αναλύσει και να αντικρούσει ένα τόσο βαθύ επιχείρημα ενός διανοούμενου;
μπέεεεε πάω να ξανακλάψω, ο λούλης μου την ξαναείπε.
Δυστυχώς δουλεύω σε λίγο. Όταν γυρίσω καλύτερα μην συνεχίσεις το προσωπικό, γιατί από τα φόρουμ πολλά λες, αλλά από κοντά θα τα μασάς γιατί είσαι γνωστή λούλα της σχολής.
Εσύ το πήγες στο προσωπικό οπότε μην αρχίσεις τα περί απειλών.
Έλα γεια σου γυμνοσάλιαγκα, τα λέμε πάνω.
σου σηκώνεται μου λες, έχεις στύσεις τρελές, μα δε γαμάς αυτούς που πρέπει, γιατί είσαι κεφτές

Re: Φασιστικά συνθήματα σε στέκι της ΔΑΠ

12
Το ξέρω ότι δεν το αξίζεις να το συνεχίσω...κι ότι στα τρολλαρίσματα καλό είναι να μην απαντάμε..αλλά πραγματικά δεν κρατιέμαι. Απορώ αρχικά ποιός σ έχει πάρει στη δουλειά του με τέτοιο στοματάκι που έχεις (και το σημαντικότερο με τέτοιο μυαλό και συμπεριφορά)! Κατά δεύτερον κρατήσου λίγο και μην προτρέχεις με τους χαρακτηρισμους (νούλης πχ) υπάρχει και η συνέλευση (όπως κατάντησε) για τέτοια πράγματα, δεν χρειάζεται να γίνεται και στο forum. Τέλος, δεν ξέρω ποιούς βολεύει να βγάζουνε τους δαπίτες φασίστες (τους είδους της σβάστικας) δεν έχω πάρει θέση τόσο καιρό και δεν είμαι δαπ (γιατί δεν θέλω όχι γιατί θα φοβόμουνα τους άλλους φασίστες που πάνε και δέρνουνε) αλλά έλεος πια! Όποιος έχει λίγο μυαλό στο κεφάλι του και έχει λίγο καιρό στη σχολή μπορεί να καταλάβει ότι τα βουτυρόπαιδα σε κανένα μπουζούκι πάνε δεν είναι τύποι που θα είχανε τον Χίτλερ εικόνισμα... :whistle:

Re: Φασιστικά συνθήματα σε στέκι της ΔΑΠ

13
Καλημέρα ^^

Όχι Σοφία! Να συγκρατηθείς! Και εσύ και ο gavlas και όλοι!

Όποιος θέλει να μαλώσει και να ξεκατινιαστεί να το κάνει είτε μέσω προσωπικών μηνυμάτων είτε καλύτερα από κοντά.

Ο χρήστης gavlas δέχτηκε σχετική προειδοποίηση, είναι επιλογή μας να είναι μέλος της κοινότητας ακόμα! Προσωπικά, ούτε ban θέλω να μοιράσω ούτε τίποτα.

Δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα ρε παιδιά, λίγη ψυχραιμία.

Οποιοδήποτε ποστ από εδώ και πέρα συνεχίσει να πυροδοτεί το κλίμα χωρίς λόγο θα οδηγήσει σε ΚΛΕΙΔΩΜΑ του τόπικ.
ΜΗΝ εκμεταλλεύεστε την ελαστικότητά μας!
ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ και στους Χημικους Μηχανικους!

Δύο Φράσεις Προκαλούν Αληθινό Τρόμο: ''Κάναμε ό,τι μπορούσαμε..'' και ''ο Βύντρα Σεντράρει! :o ''

Re: Φασιστικά συνθήματα σε στέκι της ΔΑΠ

14
Σοφια έγραψε:Το ξέρω ότι δεν το αξίζεις να το συνεχίσω...κι ότι στα τρολλαρίσματα καλό είναι να μην απαντάμε..αλλά πραγματικά δεν κρατιέμαι. Απορώ αρχικά ποιός σ έχει πάρει στη δουλειά του με τέτοιο στοματάκι που έχεις (και το σημαντικότερο με τέτοιο μυαλό και συμπεριφορά)! Κατά δεύτερον κρατήσου λίγο και μην προτρέχεις με τους χαρακτηρισμους (νούλης πχ) υπάρχει και η συνέλευση (όπως κατάντησε) για τέτοια πράγματα, δεν χρειάζεται να γίνεται και στο forum. Τέλος, δεν ξέρω ποιούς βολεύει να βγάζουνε τους δαπίτες φασίστες (τους είδους της σβάστικας) δεν έχω πάρει θέση τόσο καιρό και δεν είμαι δαπ (γιατί δεν θέλω όχι γιατί θα φοβόμουνα τους άλλους φασίστες που πάνε και δέρνουνε) αλλά έλεος πια! Όποιος έχει λίγο μυαλό στο κεφάλι του και έχει λίγο καιρό στη σχολή μπορεί να καταλάβει ότι τα βουτυρόπαιδα σε κανένα μπουζούκι πάνε δεν είναι τύποι που θα είχανε τον Χίτλερ εικόνισμα... :whistle:
Το ξέρω ότι κάτι τέτοιο ονειρεύεσαι για δουλειά, αλλά ευτυχώς υπάρχουν και δουλειές που δεν απαιτούν κασμίρια, κοστούμια και καλό λέγειν μανταμίτσα.και τα να μην προτρέχω άστα, μια χαρά λούλα είναι ο κύριος. άντε γεια σου και σενα
σου σηκώνεται μου λες, έχεις στύσεις τρελές, μα δε γαμάς αυτούς που πρέπει, γιατί είσαι κεφτές

Re: Φασιστικά συνθήματα σε στέκι της ΔΑΠ

15
BrAVeSirRObin έγραψε:Καλημέρα ^^

Όχι Σοφία! Να συγκρατηθείς! Και εσύ και ο gavlas και όλοι!

Όποιος θέλει να μαλώσει και να ξεκατινιαστεί να το κάνει είτε μέσω προσωπικών μηνυμάτων είτε καλύτερα από κοντά.

Ο χρήστης gavlas δέχτηκε σχετική προειδοποίηση, είναι επιλογή μας να είναι μέλος της κοινότητας ακόμα! Προσωπικά, ούτε ban θέλω να μοιράσω ούτε τίποτα.

Δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα ρε παιδιά, λίγη ψυχραιμία.

Οποιοδήποτε ποστ από εδώ και πέρα συνεχίσει να πυροδοτεί το κλίμα χωρίς λόγο θα οδηγήσει σε ΚΛΕΙΔΩΜΑ του τόπικ.
ΜΗΝ εκμεταλλεύεστε την ελαστικότητά μας!
Μια μικρη υπενθυμιση!
"I went numb when I learned to see..."

Re: Φασιστικά συνθήματα σε στέκι της ΔΑΠ

16
Αρκετά και ως εδώ. Λυπάμαι αλλά ούτε κι εγώ θα κρατηθώ.

Αγαπητέ gavlas, δε με ενδιαφέρει ούτε τι δουλειά κάνει ο καθένας ούτε τι απόψεις έχει. Αλλά με ενδιαφέρει να υπάρχει σεβασμός μεταξύ των μελών της κοινότητας. Προσωπικές αντιπαραθέσεις και χαρακτηρισμοί του τύπου "λούλα" και "μανταμίτσα", αν και δε με αφορούν, είναι προσβλητικοί και δε χωράνε εδώ μέσα. Αν δεν μπορείς να συμμορφωθείς με τους παρόντες όρους χρήσης, παρόλες τις προειδοποιήσεις που έχεις λάβει καλύτερα μη συνεχίσεις.

Οι συντονιστές δεν έχουν κάποια «εξουσία» που να τους επιτρέπει να μοιράζουν απλόχερα, ή και χωρίς λόγο "warnings/bans”. Κάθε γνώμη είναι σεβαστή, αρκεί ο τρόπος που αυτή εκφράζεται να μην είναι προσβλητικός. Ο καθένας οφείλει να είναι προσεκτικός με αυτά που γράφει και να σέβεται και το «χώρο» και τους υπόλοιπους χρήστες.
Και για τις αποφάσεις,/ σ' εκείνες τις στιγμές της ανυπολόγιστης δύναμης μας,/ κανείς δεν πήρε την ευθύνη ύστερα από την ήττα.
Κι όχι γιατί δεν μετρήσαμε κόστη, συνέπειες ή απώλειες,/ αλλά ήτανε τέτοιες οι επιθυμίες/ που όλα τα δικαιολογήσαμε.