Προσοχή! Ο κάθε χρήστης φέρει όλη την ευθύνη των όσων γράφει. Σε περίπτωση λογομαχίας, οι συντονιστές δεν είναι υποχρεωμένοι να υπερασπιστούν κανέναν. Δεν υπάρχει "επίσημη άποψη του forum" (καθώς σε αυτό γράφει ο οποιοσδήποτε) και δεν θα πρέπει να στοχοποιείται αυτό λόγω μηνυμάτων μεμονωμένων μελών του. Σημειώστε πως, σε περίπτωση που η κατάσταση ξεφύγει εκτός ελέγχου, οι συντονιστές διατηρούν το δικαίωμα του κλειδώματος θεμάτων και επιβολής κυρώσεων. Θα πρέπει αυτό να γίνει σεβαστό ως προσπάθεια διατήρησης της ειρήνης και όχι ως "κόλπο" για να προαχθεί μια συγκεκριμένη άποψη. Παρακαλούμε επίσης να αποφεύγετε τις μακροσκελείς απαντήσεις.

Re: On-line αξιολόγηση μαθημάτων

21
Τελικά βρε παιδιά μοιράστηκαν κουπόνια σε κανένα μάθημα φέτος; Χρησιμοποίησε κανείς το σύστημα; Τι ερωτήσεις είχε;

Τρία μαθήματα παρακολούθησα αυτό το εξάμηνο (με κάποιες απώλειες ωρών λόγω επικαλύψεων) αλλά δεν είδα κάτι.

Re: On-line αξιολόγηση μαθημάτων

22
Μοιράστηκαν στο επιλογής ΦΜ με Η/Υ, στα ΜΦΔ 2 (μουχαχαχα :bigbeer: :evil: ), στα τρόφιμα-βιοτεχνολογία και στα πολυμερή. ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν μοιράστηκε στη περιβαντολλογική επιστήμη ή εγώ δεν το πήρα πρέφα. Δεν έχω μπει ακόμα να δω πως είναι η αξιολόγηση. :studying:
People who wish to analyze nature without using mathematics must settle for a reduced understanding

Re: On-line αξιολόγηση μαθημάτων

25
Εγώ μπήκα κιόλας να δω πώς είναι αλλά περίμενα πρώτα να τελειώσει το εξάμηνο για να υποβάλλω. Κάθε ερωτηματολόγιο είναι αρκετά μεγαλύτερο από αυτό της έντυπης μορφής, έχει πολλές λεπτομέρειες που περιλαμβάνουν και ερωτήσεις για εργαστήρια και γενικά δεν "κολλάνε" όλες με κάθε μάθημα (δηλ. κάποιες ερωτήσεις είναι άστοχες). Τέλος, νομίζω ότι σε μαθήματα που γίνεται παρέλαση καθηγητάδων θα δυσκολευτούμε να απαντήσουμε (δική μου εκτίμηση). Αφήστε που πρέπει να φας κανά πεντάλεπτο ίσως και παραπάνω για να αξιολογήσεις έναν άνθρωπο που σου έχει κάνει μάθημα ένα δεκάλεπτο (έχω κάποιον κατά νου). Εν πάσει περιπτώσει το κακό είναι ότι δεν θα αξιολογήσουμε Περιβαλλοντική Επιστήμη :TD:
Einmal ist keinmal

Re: On-line αξιολόγηση μαθημάτων

28
Κάτι που παρατήρησα τώρα και είναι πολύ δυσλειτουργικό. Δεν ξέρω αν δεν το διακρίνω πάντως δεν υπάρχει επιλογή "προηγούμενο". Άπαξ και φύγεις από μία σελίδα του ερωτηματολογίου μπορείς ή να συνεχίσεις ή να τα σβήσεις όλα ή να το αποθηκεύσεις και να το προσπελάσεις κάποια άλλη στιγμή. Από κεκτημένη ταχύτητα επέλεξα "Επόμενη" και είναι λίγο περίεργο που δεν μπορώ να γυρίσω πίσω.
Einmal ist keinmal

Ερωτηματολόγια Αξιολόγησης Μαθημάτων

29
Είδα στο site της σχολής μας οτι πάνω δεξιά μαζί με βαθμολογίες κτλ μπήκε και η επιλογή "Ερωτηματολόγια Αξιολόγησης Μαθημάτων και Διδασκόντων" για προπτυχιακά και μεταπτυχιακά μαθήματα. Ξέρεις κανείς τι παίζει; Όταν ανοίγει το site ζητάει και καποιο κουπόνι... :S ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ;

Re: On-line αξιολόγηση μαθημάτων

30
Συγχώνευσα τα θέματα. Στα παραπάνω posts θα βρεις τις απαντήσεις που ψάχνεις. Οι κωδικοί αυτοί (προβλέπεται να) μοιράζονται προς το τέλος του εξαμήνου στις αίθουσες, σε ώρα του κάθε μαθήματος.
cron