Re: [9ο] Ανόργανες Βιομηχανίες

11
KiritoShu έγραψε:
teopap έγραψε:
i griega έγραψε:Περισσότερο έμοιαζαν με του 2014-15, δεν ήταν τόσο εύκολα όσο του 2013-14.
Πάντως με τις πιο πάνω σημειώσεις και τις διαφάνειες από την ιστοσελίδα περνάς άνετα.
Αν δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει :P
Μα διαβάζοντας κανείς "δεν ήταν τόσο εύκολα", υπάρχει πιθανότητα να αντιληφθεί ότι τα θέματα ήταν... δύσκολα!
Έτσι που τη ζωή σου ρήμαξες εδώ
στην κώχη τούτη την μικρή, σ’ όλην την γη την χάλασες.

Re: [9ο] Ανόργανες Βιομηχανίες

12
Καλησπέρα. Θεωρείται ότι διαβάζοντας τις συγκεκριμένες σημειώσεις και τις διαφάνιες του site ότι είσαι καλυμμένος για να πάρεις ένα 9-10 ή απλά για να περάσεις; Αν δεν είσαι τι επιπλέον θα προτείνατε;

Re: [9ο] Ανόργανες Βιομηχανίες

13
alkis94 έγραψε:Καλησπέρα. Θεωρείται ότι διαβάζοντας τις συγκεκριμένες σημειώσεις και τις διαφάνιες του site ότι είσαι καλυμμένος για να πάρεις ένα 9-10 ή απλά για να περάσεις; Αν δεν είσαι τι επιπλέον θα προτείνατε;
Για 9-10. Αλλά μπορεί η άποψή μου να είναι και υποκειμενική, ε @KiritoShu; :razz:
Τα θέματα είναι όπως οι ασκήσεις των διαφανειών, λύσεις των οποίων υπάρχουν στη σελίδα του μαθήματος (και στις σημειώσεις).
Επίσης προσοχή! Οι περισσότεροι πίνακες των διαφανειών υπάρχουν στο βιβλίο, αλλά όχι όλοι.
Έτσι που τη ζωή σου ρήμαξες εδώ
στην κώχη τούτη την μικρή, σ’ όλην την γη την χάλασες.

Re: [9ο] Ανόργανες Βιομηχανίες

14
Και υπάρχει περίπτωση να χρειαστούν στην εξέταση ενώ δεν υπάρχουν στο βιβλίο; :razz:
Μην μου πεις ότι πρέπει να έχεις τους πίνακες σε κάποια μορφή μαζί σου στην εξέταση..

Re: [9ο] Ανόργανες Βιομηχανίες

15
Δεν ξέρω αν θα χρειαστούν, πάντως το Φεβρουάριο δε χρειάστηκαν (αυτοί που δεν ήταν στο βιβλίο).
Έτσι που τη ζωή σου ρήμαξες εδώ
στην κώχη τούτη την μικρή, σ’ όλην την γη την χάλασες.