Re: [9ο] Ασφάλεια Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων (2015-16)

12
piou έγραψε:Καλησπέρα,

στην εξέταση επιτρέπονται ανοιχτά βιβλία και σημειώσεις?

Ευχαριστώ.
Είμαι σχεδόν σίγουρη ότι γράφουμε με ανοιχτά βιβλία. Εξάλλου τόσες σχέσεις δε μπορούμε να τις θυμόμαστε απ'έξω. Για σημειώσεις δεν παίρνω και όρκο...
Why is a raven like a writing desk?

Re: [9ο] Ασφάλεια Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων (2015-16)

13
Παιδιά το μάθημα ήταν πολύ αξιόλογο. Το αντικείμενο ήταν πολύ ενδιαφέρον και οι διδάσκοντες ήταν πολύ συνεννοήσιμοι.
Μια συμβουλή μόνο για τα επόμενα έτη, να παρακολουθήσετε και τα εργαστήρια που γίνονται. Διδάσκεται το πρόγραμμα ALOHA που είναι και εύκολο αλλά παράλληλα πολύ σημαντικό για όσους ασχολούνται με αυτόν τόν τομέα.

Σε κάθε περίπτωση, πολύ καλα διαρθρωμένο το μάθημα και προτίνω ανεπυφίλακτα την παρακολούθηση του!

Re: [9ο] Ασφάλεια Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων (2015-16)

15
John.p έγραψε:Παιδιά το μάθημα ήταν πολύ αξιόλογο. Το αντικείμενο ήταν πολύ ενδιαφέρον και οι διδάσκοντες ήταν πολύ συνεννοήσιμοι.
Μια συμβουλή μόνο για τα επόμενα έτη, να παρακολουθήσετε και τα εργαστήρια που γίνονται. Διδάσκεται το πρόγραμμα ALOHA που είναι και εύκολο αλλά παράλληλα πολύ σημαντικό για όσους ασχολούνται με αυτόν τόν τομέα.

Σε κάθε περίπτωση, πολύ καλα διαρθρωμένο το μάθημα και προτίνω ανεπυφίλακτα την παρακολούθηση του!
Troll detected :bleh:
Einmal ist keinmal

Re: [9ο] Ασφάλεια Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων (2015-16)

17
enkoufo έγραψε:Εμένα μου άρεσε πάρα πολύ που μας αγαπούσαν οι διδάσκοντες, ένιωθα κοντά τους στοργή και ασφάλεια
[offtopic]
Μήπως θες να σε υιοθετήσουν :P ?
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα

Re: [9ο] Ασφάλεια Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων (2015-16)

18
Τα θέματα της επαναληπτικής εξέτασης. Ευχαριστούμε Μαρινικ!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Αν κάτι πάει στραβά, ίσιωσέ το.
Αν δεν μπορείς, αγνοησέ το.
Άλλωστε η ζωή συνεχίζει.
Το αν θα την ακολουθήσεις είναι δικό σου θέμα