Re: [9ο] Ασφάλεια Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων (2014-2015)

22
Νομίζω είναι με διαφορά το πιο κακογραμμενο κεφάλαιο στην ιστορία της σχολής. Αναρωτιέμαι τι είναι καλύτερο να κάνεις ένα βιβλίο με ασυναρτησίες προσπαθώντας να μεταφράσεις διάφορα πράγματα ή να μαςνουν κάποιο ooriginal βιβλίο στα αγγλικά...
People who wish to analyze nature without using mathematics must settle for a reduced understanding

Re: [9ο] Ασφάλεια Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων (2014-2015)

24
Το γ ειναι το κ. Το παίρνει δεδομένο (αν και φυσικά δεν το αναγράφει...) και ίσο με 1,12 περίπου. Δεν υπάρχει κάπου στο βιβλίο πάντως... ;)
ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ και στους Χημικους Μηχανικους!

Δύο Φράσεις Προκαλούν Αληθινό Τρόμο: ''Κάναμε ό,τι μπορούσαμε..'' και ''ο Βύντρα Σεντράρει! :o ''

Re: [9ο] Ασφάλεια Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων (2014-2015)

27
To + .

Το φοβερό της υπόθεσης είναι οτι οι τυποι δεν έβγαλαν ΟΥΤΕ 1 ανακοίνωση με παροράματα! Αλλά τι να λέμε τώρα. Το βιβλίο είναι έπος.
ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ και στους Χημικους Μηχανικους!

Δύο Φράσεις Προκαλούν Αληθινό Τρόμο: ''Κάναμε ό,τι μπορούσαμε..'' και ''ο Βύντρα Σεντράρει! :o ''

Re: [9ο] Ασφάλεια Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων (2014-2015)

29
Σήμερα κάθισα και μάζεψα τα λάθη. Σε κάθε σελίδα έχω κι από κάτι. Και ήμουν και επιεικής. :bleh:
Επίσης κάνω λάθος ή το free jet δεν είχε ακουστεί στην τάξη...Δεν είμαι πολύ σίγουρη γτ είχα χάσει το 50% των μαθημάτων (δλδ 2 διαλέξεις :lol: )
Einmal ist keinmal
cron