Re: [10o] Περιβαλλοντική Βιοτεχνολογία (2019-20)

2
Δεν θα γίνει εξέταση απ’ ότι έχω καταλάβει. Μας είχε αναθέσει μία εργασία κατά την διάρκεια της καραντίνας και σου παραθέτω το τελευταίο mail που μας έστειλε. "Εργαστήρια με την φυσική παρουσία σπουδαστών αντικειμενικά δεν μπορούν να γίνουν διότι δεν υπάρχουν οι απαραίτητες υγειονομικές προϋποθέσεις του εργαστηρίου μου. Ως εκ τούτου η βαθμολογία σας στο μάθημα θα γίνει με την παράδοση των εργασιών σας. Οι εργασίες σας θα μπορείτε να τις παραδώσετε, μέσω e-mail, μέχρι την έναρξη της εξεταστικής περιόδου που έχει καθοριστεί την 15η Ιουνίου 2020."
Γενικά πάντως Βλυσίδης και e-mail δεν τα πάνε και πολύ καλά στην μεταξύ τους σχέση.

Re: [10o] Περιβαλλοντική Βιοτεχνολογία (2019-20)

3
Ναι μου απαντησε τελικα με τη δευτερη και βγαλαμε ακρη. Για οποιον ειναι στη θεση μου, πρεπει να τον καταφερετε με email να σας στειλει τις σημειωσεις για διαβασμα και σεπτεμβρη κανονικα γραπτη εξεταση. Μου ειπε θα μου τις στειλει και ακομα περιμενω :P ... Αν τις εχει καποιος ας τις ανεβασει ή ας μου τις στειλει στο darminho@yahoo.gr Ευχαριστω για την απαντηση <3

Re: [10o] Περιβαλλοντική Βιοτεχνολογία (2019-20)

4
TyphoonGN έγραψε:Ναι μου απαντησε τελικα με τη δευτερη και βγαλαμε ακρη. Για οποιον ειναι στη θεση μου, πρεπει να τον καταφερετε με email να σας στειλει τις σημειωσεις για διαβασμα και σεπτεμβρη κανονικα γραπτη εξεταση. Μου ειπε θα μου τις στειλει και ακομα περιμενω :P ... Αν τις εχει καποιος ας τις ανεβασει ή ας μου τις στειλει στο darminho@yahoo.gr Ευχαριστω για την απαντηση <3
Σου ειπε στο μειλ οτι η εργασια τελικα δεν ειναι απαλλακτικη και θα δωσουμε γραπτως τον Σεπτεμβρη;